Hearthstone’da domuz yılı başlıyor, bedava kartınızı unutmayın!

Haberler admin 124 Okundu
sponsorlu reklam

Hearthstone'da domuz yılı başlıyor, bedava kartınızı unutmayın!

Blizzard firmasının şu sıralar en popüler oyunlarından biri olan Hearthstone: Heroes of Warcraft‘ta yeni yıl telaşı başlamak üzere. Eğer sıkı bir Hearthstone oyuncusuysanız, oyunun çin takvimine kadar her yıl ayrı bir temaya üçgenin taban olmayan kenarı uydurduğunu da biliyorsunuzdur. işte bu yıl, domuz yılı olarak öbür faaliyetler düzenecek ve bu etkinliklerden ilki için fazla kısa bir vakit kaldığı açıklandı.

Hearthstone’da domuz yılı başlıyor, ücretsiz kartınızı unutmayın!

Firmanın oyuncualra gönderdiği maile göre Domuz yılının başlangıcı şerefine, Hearthstone’a giriş yapan oyunculara ücretsiz bir kart verilecek. Ayrıca bu kartın altın Fireworks Tech kartı olacağı da belirtilen. Bu kart yerde bulunan bir mech sınıfı karta +1 +1 özellik sağladığı gibi eğer yerdeki kart deathrattle ise bu özelliğini de aktifleştiriyor. yani mech temalı desteler için oldukça işe yarar bir kart olduğunu söyleyebiliriz.

Keza yılbaşı ile birlikte The Witchwood, The Boomsday Project ve Rastakhan’s Rumble kartlarını taşıyan 10’lu desteler de satışa çıkıyor. Muhtemelen ilerleyen günlerde yılbaşı ile ilgili bambaşka etkinlikler yapıldığı gibi Kuzgun simgesi de yerini Domuz simgesine bırakacaktır.

Hearthstone'da domuz yılı başlıyor, bedava kartınızı unutmayın!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir