Hearthstone’da Wild kart çılgınlığı başlamak üzere

Haberler admin 146 Okundu
sponsorlu reklam

Hearthstone'da Wild kart çılgınlığı başlamak üzere

Blizzard‘ın en kayda değer oyunlarından biri haline gelen Hearthstone: Heroes of Warcraft için Wild kartlarının temel alındığı yeni faaliyetler duyuruldu. Büyük bir turnuvanın yanı sıra özel kart paketleri ve Tavern Brawl için yeni etkinliklerin de yolda olduğu açıklandı.

Hearthstone’da Wild kart çılgınlığı açtırmak üzere

Oyun bildiğiniz gibi bir süredir Standart ve Wild olmak üzere ikiye ayrılmış durumda. Genel hatlar standart desteler ile belirleniyor olsa da bu ay içinde yapılacak etkinlikler ile bu şart azıcık değişeceğe benziyor. Ilk Kez Ocak ayı içerisinde çıkacak olan Tavern Brawl etkinliklerinin Wild kartları da içereceği açıklandı. yani Tavern Brawl‘da çok daha artı kart ile karşılaşacağız demektir.

30.000$ ödülü yer alan Wild temalı bir turnuvanın başlangıcı da yapılmış durumda. Blizzard bu turnuva elemelerinin bölgesel olarak başladığını da açıkladı. Wild için yapılan en kayda değer yeniliklerden birisi de yeni kart avantajları. Yapılan açıklamaya göre içerisinde Goblins vs Gnomes, The Grand Tournament, Whispers of the Old Gods ve Mean Streets of Gadgetzan maceralarının Wild kartlarını barındıracak olan Bundle paketler 21 Ocak tarihine değin satışa çıkıyor. Toplamda 40 destenin yer alacağı bu paketin fiyatı ise 24.99$ olacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir