Heavy Metal Machines’in Metal League Espor Turnuvası başlıyor!

Haberler admin 149 Okundu
sponsorlu reklam

Heavy Metal Machines’in Metal League Espor Turnuvası başlıyor!

Kıyamet sonrası bir dünyada geçen ve adamakıllı ücretsiz oynanan çabuk tempolu Otomobil Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines’in ‘Metal League Showdowns’ müsabakaları başlıyor! Otomobil Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines’in geliştiricisi Hoplon, oyuncular için oyunu daha rekabetçi ayla getirecek turnuva düzenlemeye hazırlanıyor. 5 bin euro ödül havuzuna sahip ve skor sıralamasına dayalı turnuva 9 Mart 2019 saat 14.00’te başlayacak. Turnuva ve elemeler, Avrupa sunucusunda 20 Nisan 2019 tarihinde yapılacak olan finale değin devam edecek.

Metal League’de turnuva için kıyasıya mücadele

Yeni oyun Heavy Metal Machines’i oyun severlerin beğenisine sundukları için tatlı bir telaş içinde olduklarını gösteren Pazarlama ve Meslek Geliştirme Yöneticisi Tatiana Moreira, bu hafta sonu başlayacak Metal League’i duyurduğumuz için oldukça heyecanlıyız! Oyuncularımızın Metal League’i, espor serüvenlerine katılacakları, olanak ve ödüller için yapılan mücadelelerin heyecanını paylaşacakları bir topluluk olarak değerlendireceklerini ümit ediyoruz. Heavy Metal Machines, her zevke hitap eden oyun tarzları konusunda epeyce gösterişli. Oyunda herkesin kendi özelliğine uygun bir şeyler bulacağını düşünüyoruz. Maharet seviyeleri ne olursaolsun Metal League, bütün oyuncular için açık, arkadaşlarını misafir etme edip turnuvalarda kıyasıya

mücadele edebilecekleri bir oyun. Birincilik ödülünün 2 bin euro olacağı turnuva karşılaşmaları oldukça sert, acımazsız geçecek gibi görünüyor. Tüm Heavy Metal Machines oyuncularını mücadeleye ziyafet ediyoruz, kontakları çevirin ve Metal City arenalarına katılın!” dedi.

Metal League ve turnuvalara katılım hakkında daha fazla data için http://bit.ly/2GEBIIR internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

-Basın bülteni

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir