Hediye olarak God of War aldı ancak hayal kırıklığına uğradı

Haberler admin 281 Okundu
sponsorlu reklam

Hediye olarak God of War aldı ancak hayal kırıklığına uğradı

Bütün Hristiyan aleminin kutladığı yeni yıl bayramı, geçtiğimiz gün başladı. Bayramı kutlarken yakınlarına hediyeler veren kişiler aralarında oyuncuların ilgisini çeken bir durum yaşandı. Hediye olarak God of War alan bir oyuncu, hediyesini açtığı gibi düş kırıklığına uğradı. Aslına bakarsanız kendisi fiilen de armağan olarak yeni God of War’u bekliyordu. Fakat eline geçen God of War, serinin birincil oyunu olan ve PlayStation 2’ye meydana çıkan üretim oldu. Hediyesini açtığında pek mutlu olmayan oyuncu, ailesine bunun PlayStation 2‘ye ait olduğunu ve eski bir oyun olduğunu açıkladı.

Yılbaşı hediyesi olarak God of War bölge oyuncu

Ancak sonrasında bunun planlı bir şaka olduğunu anlayan oyuncuya PlayStation 4‘e meydana çıkan yeni God of War sürümü armağan edildi. Abisinin düzenlediği bu şakaya alet edilen ufak kardeş, şakanın sonunda istediğine kavuştu. gerçi ilk God of War oyunun da böylece fena olmadığını, oyunu oynayanlar hatırlayacaktır.

Döneminin en iyi oyunları arasında gösterilen ilk üretim, milyonlarca adet satmayı başarmıştı. Her ne kadar devrimsel bir oyun olmasa da, tanrılara karşı verdiğimiz uğraş oldukça zevkliydi.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir