Honor 7C, yeniden raflarda

Android admin 213 Okundu
sponsorlu reklam

Honor 7C, yeniden raflarda

Honor 7C, yeni bir kampanya ile A101’de yeniden satışa sunuluyor. Honor 7C, 3 GB RAM, 32 GB depolama, yüz ile kilit açma özelliği, çift kamera teknolojisi, reel portre modu gibi özellikleri barındırıyor. Honor ve A101 işbirliği ile Türkiye pazarında satışa sunulan yeni cep telefonu modeli Honor 7C, Türkiye’nin dört bir yanına yer alan A101 şubelerinde 1.199 TL‘den raflardaki yer alacak.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

A101 ile yapılan meslek birliği konusunda açıklamalarda yer alan Honor Türkiye Başkanı Kevin Wang şunları söyledi: “Türkiye pazarı için yeni ve güçlü bir marka olan Honor olarak, genç neslin talebini karşılayacak yeni ürünleri getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu kapsamda daha önce tekrar A101 üzerinden sattığımız Honor 7C ürünümüzü her tarafta piyasaya sürüyoruz. 3 Ocak’ta başlayan kampanya ile daha artı tüketiciye ulaşmayı hedefliyoruz. Tüketiciler bu yerinde fiyatlı telefona tüm A101 şubeleri ve A101’in online satış mağazasından ulaşabilecekler.”

İLGİLİ HABER 2019’da Intel ne yapacak? Önceki HaberAMD Ryzen 9 3800X 16 Çekirdekle Geliyor Sonraki HaberYeni Cins USB-C’ye Sürat Getirmeyecek

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir