HUAWEI AI’ın geleceğini hazırlıyor

Yapay zeka admin 179 Okundu
sponsorlu reklam

HUAWEI AI'ın geleceğini hazırlıyor

Atlas akıllı data operasyon platformu, gönder (edge) cihazları ve bulutları kapsayan bir tümsenaryolar için AI altyapısı meydana getirmek için modüller, kartlar, panolar, uç istasyonlar ve cihazlar gibi farklı alanlara yönlendirilmiş ürünleri entegre ediyor. Huawei’in full-stack AI çözümünün kayda değer bir parçası olarak, Atlas zeki data operasyon platformu, müşterilerin AI kadar yönlendirilen bir geleceği kucaklamasına ve akıllı değişim yolculuğunu hızlandırmasına yardım etmek için yüksek veri operasyon gücünün kapısını aralıyor.

Ücretsiz hosting: Bir aylık bedava hosting fırsatını yakalayın!

Huawei BT Ürünleri Başkan Yardımcısı Joy Huang, ‘Akıllı İnovasyon ile Zeki Girişimlerin Güçlendirilmesi’ başlıklı bir açılış konuşması yaptı. Yapay akıl teknolojilerinin çabuk gelişmesiyle, AI güdümlü endüstri çözümlerinin de yükselişe geçtiğini söyledi. Huang, “Her cephede inovasyon göstermek, akıllı bir dünyaya dürüst ilerlerken çok önemlidir. giderken, hesaplama gücü yeni olanaklar yaratır. Sona, uca ve buluta karşın bütün senaryolar için AI altyapısı çözümü ile Huawei, müşterilerin iş süreçleriyle esnek bir şekilde başa çıkmalarını ve zeki çağda daha büyük meslek değeri elde etmelerini sağlıyor,” dedi.

Atlas zeki veri operasyon platformu, 2017’de piyasaya sürülen Atlas akıllı bulut teçhizat platformunu temel alan yeni bir platform olarak ortaya çıkıyor. Yeni Atlas, terminal özelinde Atlas 200 AI hızlandırıcı modülünü, DC özelinde Atlas 300 AI hızlandırıcı kartını, yelken direği odaklı Atlas 500 AI’yı, sırık istasyonu ve tek duraklı AI platformu olan işletmeler için konumlandırılmış Atlas 800 AI cihazını içeriyor.

Atlas 200 AI hızlandırma modülü: Kredi kartı büyüklüğünde bir form faktörü olarak paketlenmiş, 16 kanallı reel zamanlı HD video analizini desteklemektedir. Kameralar ve dronlar gibi cihazlara yerleştirilen Atlas 200, yalnızca 10 W zorlama tüketiyor.

Atlas 300 ve 600 AI hızlandırma kartı: Sözde yükseklikte bir yarım uzunluklu PCIe standart kart form faktöründe kazanç ve data merkezi ve sırık sunucu senaryoları için konumlandırılır. Atlas 600 hızlandırıcı kart, birden fazla data kesinliğini destekler ve tek bir kartla en fazla 64 TOPS INT8 sunar. Derin öğrenme ve çıkarım için üstün hesaplama gücü sağlar.

Atlas 500 AI yelken direği istasyon: Endüstri lideri uç ürünü, AI işleme yeteneklerini bütünleştirir, set üstü kutu boyutunda 16 kanallı HD video işlemeyi destekler ve pazardaki mevcut ürünlere tarafından 4 kat daha yüksek performans sağlar. AI sırık istasyonu, ulaşım, hemşirelik ve bakım, katılımsız perakende ve akıllı üretim gibi çok değişik uygulamalar için fazla uygundur.

Atlas 800 AI cihazı: Standart framework ve programlama ortamına kadar optimize edilmiş bir AI egzersiz ortamı ve önceden yüklenmiş yazılım kütüphanesi sağlar. AI cihazı ilave olarak, idare yazılımını küme yönetimi ve iş zamanlaması ve sistem düzeyinde performans izleme yetenekleri ile bütünleştirir, kurumsal AI uygulaması için antre gereksinimlerini büyük ölçüde azaltır.

Önceki HaberKnights Chronicle’a Suni Zeka Güncellemesi Sonraki HaberDuckDuckGo’dan Yeni Rekor Geldi!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir