Huawei Mate 30 Pro’a 5 kamera!

Dijital para Bitcoin admin 194 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei Mate 30 Pro'a 5 kamera!

Huawei, kamera konusunda sınırları zorlamaya devam ediyor. Özellikle son amirali Mate 20 Pro ile 4 kameralı bir zeki telefona imza atan şirket, Leica imzalı lenslerle mobil fotoğrafçılık konusunda yeni bir çığır açmayı başarmıştı. görünen o ki Huawei, sürat kesmeden devam edecek. Zira gelen son bilgiler, Mate 30 Pro’da 5 kamera yer alacağına dikkat çekici eder nitelikte.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Huawei Mate 20 Pro‘da toplam 4 kamera vardı, ancak bunlardan 3’ü arkadaki tarafta yer alıyordu. Arkada ilk 4 kamera bulunduran telefon ise, Samsung’dan gelmiş ve bu model de Galaxy A9 olmuştu hatırlarsanız. Ama görünen o ama, zeki telefonlarda kamera savaşları bu sene de sürecek. Zira Huawei, Mate 30 Pro modelinde arkada 3 değil, 4 yok, bütün 5 kameraya verecek gibi görünüyor.

2019010407243446385.jpg Huawei Mate 30 Pro'a 5 Kamera mı Olacak?

Ortaya meydana çıkan bu çizimlerin Huawei kadar CNIPA (Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi) için patent formuna yerleştirildiği iddia ediliyor. Mate 20 Pro’daki kare şeklindeki bölge, dikdörtgen biçimini alırken, flaşla beraber bu alanda 6 parça yer alacak.

Elbette bu şimdilik büyük bir iddia ve telefonun çıkmasına daha aylar var. Zamanla bu konu da belirginleşir, ama Huawei’nin şu sıralar P30 ve P30 Pro üzerinde son rötuşları yaptığını söyleyebiliriz. Zira şubat ayında Mobil Dünya Kongresi’nde bu ikiliyi göreceğiz.

Önceki Haber2018 Instagram Kabarcıklarınızı Oluşturun! Sonraki HaberRedmi, 48MP Kamerayla 10 Ocak’ta Gelebilir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir