Huawei MWC 2019 etkinliğinde şov yapacak

Haberler admin 141 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei MWC 2019 etkinliğinde şov yapacak

Teknoloji tutkunlarının ilgiyle bekledikleri Mobil Dünya Kongresi’ne bundan böyle sayılı günler kalmış durumda. Barselona’da gerçekleşecek olan MWC 2019, 25 Şubat Pazartesi günü kapılarını ziyaretçilerine açacak. Dünyanın en önemli mobil teknoloji etkinliği olarak gösterilen fuar, 28 Şubat Perşembe gününe kadar ziyaretçilerin akınına uğrayacak.
Mobil Dünya Kongresi’nde dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticileri doruk gösterecek. Bilindiği üzere Samsung, MWC öncesinde 20 Şubat’ta düzenleyeceği özel etkinlikle yeni S serisi modellerini tanıtacak. Dolayısıyla bu fuarda tanıtılan S modellerinin sergilenmesi bekleniyor.

Huawei katlanabilir ekranlı telefonunu tanıtacak!

Sektörün bir öteki dev ismi olan Huawei ise merakla beklenen yeni amiral gemisi modeli P30’u MWC 2019 dahilinde tanıtacak. Fakat Çinli üreticinin fuarda tanıtacağı tek telefon bu olmayacak.

Sızdırılan bilgilere kadar Huawei ilk katlanabilir ekranlı telefonunu da MWC 2019’da su yüzüne çıkartacak. Dahası Çinli üreticinin tanıtacağı modelin tam anlamıyla kullanılabilir bir model olacağı ve 5G desteği sunacağı da söyleniyor.
Bu konu hakkındaki detaylar hemen şimdi kesinleşmiş değil. Lakin Huawei’nin katlanabilir ekranlı bir model üzerinde çalıştığı zaten biliniyordu. Sektördeki rekabeti de göz önüne alacak olursak Huawei’nin MWC 2019’da bu stil bir sürpriz yapması böylece de uzakta bir olasılık olarak görünmüyor. Bağlı ki gerçi bekleyip göreceğiz.

Kan donduran durum!

Gören telefona sarıldı

Bir tatlı rahatlık almaya gidebileceğiniz yerler

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir