Huawei P30 ailesi nasıl olacak?

Haberler admin 376 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei P30 ailesi nasıl olacak?

Samsung’un Galaxy S10 modellerini tanıtmasının ardından gözler Huawei’ye çevrilmiş durumda. Huawei, 26 Mart 2019 tarihinde Paris’te düzenlenecek olan etkinlikte P30 ailesini gözler önüne serecek. P30, P30 Lite ve P30 Pro olarak isimlendirilmesi beklenen bu modellerin bugün görselleri sızdı.

Sızdırılan görsele göre Huawei’nin P30 modeli üçlü arka kamera kurulumu ile gelecek. P30 Lite modelinde de üçlü kamera kurulumu yer alacak oysa 3. kamera olasılıkla sadece derinlik algılamada kullanılacak. P30 Pro modelinde ise dörtlü arkadaki kamera kurulumu yer alacak.

P30’un flaşı kameraların derhal altında, P30 Lite’ın flaşı ikinci kameranın hemencecik altında ve P30 Pro’nun flaşı ise kameraların yanında yer alacak. P30 ve P30 Pro’da ekrana gömülü parmak izi okuyucusu olacakken, P30 Lite modelinde parmak izi okuyucusu kullanılacak.

P30 Lite’ın parmak izi okuyucusu telefonun arkadaki, orta-üstteki bölümüne konumlandırılacak. Bu üç modelde de damla çentik tasarım kullanılacak. Bu modellerin Kirin 980 yonga setinden beslenmesi minimumda 6 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.

Gomis bu kere korkuttu

Hızla kilo verdiriyor

Fatih’in en iyi kebapçıları

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir