Huawei P30 Pro fiyatı az çok belli oldu

Haberler admin 162 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei P30 Pro fiyatı az çok belli oldu

Hali hazırda en fazla akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştiren 2. şirket olan Huawei, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Teknoloji dünyasını az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere Huawei yıl içerisinde 2 amiral gemisi serisi tanıtıyor. Yılın ilk çeyreğinde P serisinin yeni modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkan Çinli üretici, son çeyrekte de Mate serisinin yeni modellerini sergiliyor.

genelde yeni yonga setleri Mate serisi ile gelirken, kamera tarafındaki manâlı adımlar da P serisi ile atılıyor. Dolayısıyla önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan P serisinin yeni modelleri de Mate 20 ve Mate 20 Pro’da kullanılan Kirin 980 ile gelecektir.

Sızdırılan bilgiler doğrultusuna Huawei P30 Pro’nun 5x optik zoom yapabilen yetenekli bir kameraya sahip olacağını biliyoruz. Yani P serisinin yeni modeli bir kez daha kamera odaklı bir şekilde karşımıza çıkacak. Peki kamera odaklı bu modelin fiyatı ne dek olacak?

Hatırlanacağı üzere Huawei P30 Pro fiyatı geçtiğimiz günlerde sızdırılmış ve etiketin 980 eurodan başlayacağı bahis edilmişti.

Geçtiğimiz gün P30 Pro, Amazon İtalya’da bir defa daha ortaya çıktı. Telefonun Amazon İtalya üzerindeki fiyatı ise 1024 euro olarak emin. Yani şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Huawei P30 Pro Avrupa fiyatı 1000 euro civarında olacak.

 

Victoria’s Secret’ın yeni meleği

Jelena Karleusa’nın acı günü

Bu meslek yerinde izin 3 ay!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir