Huawei P30 Pro fiyatı ortaya çıktı

Haberler admin 121 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei P30 Pro fiyatı ortaya çıktı

Yeni P serisi cihazlarda amiral gemisi rolünü ise Huawei P30 Pro üstlenecek. Şimdiye dek sızdırılan bilgiler doğrultusunda Huawei P30 Pro’nun nasıl bir tasarıma sahip olacağını ya da nasıl bir teknik donanımla karşımıza çıkacağını zaten biliyoruz.

Çinli imalatçı geçtiğimiz sene Mate 20 Pro modelinde kullandığı 3D yüz okuma sistemini ise P30 Pro’da kullanmayacak. Huawei, 3 boyutlu yüz algılama sistemi yerine ekran altı parmak izi okuyucu sistemini tercih edecek. Nitekim bu parmak izi okuyucusunun nasıl çalıştığı da geçtiğimiz gün bir videoda gözler önüne serildi. Dilerseniz bu kısa videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere kilitli olan ekranı parmak izi okuyucusu ile açılmak hayli kısa sürüyor. Açık konuşmak gerekirse, ekran altı parmak izi okuyucusunun, yüz tanıma sisteminden fazla daha iyi olduğu söylenebilir. Böylece ekranda iri bir çentik olmasına da gerek kalmıyor.

bu vesileyle dip anekdot olarak hatırlatalım. Sızdırılan son bilgilere tarafından Huawei P30 Pro fiyatı 930 euro civarında olacak.

 

Test ettiği vasıta cayır cayır yandı

“Önce Barcelona istedi”

Temizleme yaparken ortaya çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir