İki yeni Nintendo Switch geliyor

Haberler admin 227 Okundu
sponsorlu reklam

İki yeni Nintendo Switch geliyor

Nintendo 2017 yılında karşımıza Switch adını verdiği keza el hem de ev konsolu ile çıkmıştı. Satış rakamları ile rekorlar kıran Switch’in bazı kesimler kuvvetsiz olduğunu dile getirmişti. Peki, bu fiilen o kadar mi? Bu konsola, Doom, Wolfenstein, FIFA, NBA 2K, Skyrim ve yakında çıkacak olan Mortal Kombat 11 gibi AAA yapımlar geldi. Gayette akıcı bir şekilde bu oyunlar oynanabiliyor.

Ancak bugün Switch’in iki bambaşka sürümünün geleceği bilgileri geldi. The Wall Street Journal‘ın haberine kadar; 2019’un yaz ayında iki bambaşka Switch sürümü gelecek. Bu modeller özellikle Japonların ufak konsol istemesinden nedeniyle Lite ve Pro sürüm olarak ikiye ayrılabilir. Lite sürümde Joy-Con’ların çıkmayacağı sabit olacağı fakat performans açısından Switch ile benzer olacağını düşünüyorum.

Olası bir Pro sürümünün ise daha kaliteli ve büyük ekran ve donanımsal özellikle de RAM konusunda iyileştirmeler ile geleceğini varsayım ediyorum. Fiyat konusunda ise Lite sürümü Switch’e tarafından daha uygun olacaktır. Varsaydığım Pro sürümünün ise 359 dolar banında olmasını bekliyorum.

Faydası saymakla bitmiyor

İki ülkeye korkutan uyarı

“Cümbür Cemaat atıp tutuyor”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir