Infinity-O Ekranlı Samsung Galaxy A8s, Çin Pazarının Dışına Çıkmaya Hazırlanıyor

Cep Telefonları admin 138 Okundu
sponsorlu reklam

Infinity-O Ekranlı Samsung Galaxy A8s, Çin Pazarının Dışına Çıkmaya Hazırlanıyor

Samsung’un Infinity-O ekrana sahip olan ilk akıllı telefonu Galaxy A8s, Çin’den sonradan Güney Kore pazarına da girmeye hazırlanıyor.

Samsung’un Galaxy S10 serisinde de kullanacağı Infinity-O ekrana sahip ilk zeki telefonu olma unvanını içeren Galaxy A8s, yaklaşık 1 aydır Çin marketlerinde satılıyordu. Cihazın 2.999 Yuan olan satış fiyatı ise neredeyse 430$’a tekabül ediyor. Infinity-O ekrana sahip tek Samsung zeki telefonu olan Galaxy A8s, Çin pazarından haricen açılmaya hazırlanıyor.

Galaxy A8s’in aldığı yeni FCC ve Wi-Fi sertifikalarında gözümüze SM-G887N kodu çarpıyor. Galaxy A8s’in model numarasının SM-G887 olduğu ve Samsung’un kendi ülkesinde (Güney Kore) tanıttığı zeki telefonların model numarasının sonuna “N” harfini eklemesi ele alındığında, Infinity-O ekrana sahip Galaxy A8s akıllı telefonunun yakın zamanda Güney Kore pazarında karşımıza çıkabileceği sonucuna varıyoruz.

Çentiksiz Infinity-O ekranıyla dünya genelindeki kullanıcılar kadar oldukça hayranlık uyandıran Galaxy A8s zeki telefonunun Çin açık havada ülkelere açılması, ülkemize gelmesinin de oldukça yakın olduğunu gösteriyor ama Samsung Galaxy A8s’in ülkemizdeki raflarda ne süre yerini alacağı konusunda ne eyvah ancak demin net bir veri bulunmuyor.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a8s_might_escape_china_soon-news-34944.php

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir