Insurgency’nin geliştiricisi Kanada’da yeni bir stüdyo açıyor

Haberler admin 150 Okundu
sponsorlu reklam

Insurgency'nin geliştiricisi Kanada'da yeni bir stüdyo açıyor

Insurgency: Sandstorm‘un geliştiricisi New World Interactive, Kanada’nın Calgary şehrinde yeni bir stüdyo açıyor. 2010 yılında Half Life 2 modu Insurgency: Çağdaş Infantry Combat’ı geliştiren yapımcı işyeri sonra Insurgency ile simülasyon ve arcade oynanaış dinamiklerini bir araya getiren FPS taktiksel savaş oyunu ile oyunseverlerin beğenisini toplamıştı. sonradan Insurgency: Sandstorm ile takdir toplayan firma, Kanada’da yeni bir stüdyo daha açıyor.      

New World Interactive yeni dünyalara yelken açıyor

PC tarafında önemli bir oyuncu kitlesine ulaşan New World Interactive Insurgency ve Day of Infamy ile beğeni kazanmıştı. Her iki oyun da sadece PC’ye çıkmış karşın toplamda 8 milyon adet satmıştı. New World Interactive, Kanada’da açacakları yeni stüdyo ile Insurgency: Sandstorm’u gelştirmeye devam edecek ve yeni projelere odaklanabilecek. 

18 Eylül 2018’de yayınlanan Insurgency: Sandstorm arcade ve simülasyon oynanış dinamiklerini dengeli bir biçimde bir araya getirmiş bir FPS nişancı oyunu olarak uyarı çekmişti. Takım oyunu ve taktiksel oynanışa siklet veren oyunculara hitap eden yapımda, ses tasarımı da oyunun dikkat çeken dinamiklerindendi.     

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir