Intel’den yeni RealSense kamera!

Dijital para Bitcoin admin 132 Okundu
sponsorlu reklam

Intel'den yeni RealSense kamera!

Intel, bugün yaptığı tanıtımda yeni RealSense Tracking Camera T265’i tanıttı. Intel’in yeni Movidius Myriad 2 görsel işlem birimini içeren bu yeni kamera, bilhassa otonom araçlarda, drone’larda ve arttırılmış gerçeklik uygulamalarında kullanılacak.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Intel’in RealSense Tracking Camera T265 kameraya yerleştirdiği yeni görsel operasyon birimi ile harici sensörler gerekmeksizin aynı zamanlı lokalizasyon ve haritalama işlemi çift 170 derecelik görünüm alanına sahip kameralardan gelen verilerle birleştirilebiliyor. Bu cihazdan özellikle GPS verisinin alınamadığı koşullarda faydalanılacak. Bu Nedenle drone veya otonom sürüşünde bulunan bir araba, yolunu RealSense kamera ile kolayca bulabilecek.

Intel’in RealSense Grubu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Sagi Ben Moshe’ye göre T265, mevcut Intel RealSense Derinlik Kameralarını tamamlamak ve Intel’in gelecek cins V-SLAM (eş zamanlı lokalizasyon ve haritalama) teknolojisiyle ürün üzere süratli bir yol sağlamak için tasarlanmış.

İLGİLİ HABER Xperia XZ4’den birincil reel fotoğraf! Önceki HaberGalaxy S10’un Kamerası, CEO Emriyle Geliştirildi Sonraki HaberGalaxy S10+’a Ait Bir Resim Daha Ortaya Çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir