iOS’ta Harika Sunumlar Hazırlayabileceğiniz 9 Mobil Uygulama

Mobil Uygulamalar admin 229 Okundu
sponsorlu reklam

iOS'ta Harika Sunumlar Hazırlayabileceğiniz 9 Mobil Uygulama

Hepimiz işimiz ya da eğitimimiz gereği hayatımızın bir takım dönemlerinde sunum düzenlemek zorunda kalmışızdır. Genel Olarak bilgisayar başında geçen sunum hazırlama süreci, çoğu zaman sıkıcı bir hal alabiliyor. Sizi ayrıca bilgisayarın başından kaldıracak ayrıca de bu işi daha eğlenceli ayla getirecek 9 iOS uygulamasına gelin birlikte göz atalım.

Sunum hazırlarken uyarı edilmesi gereken noktaların başında eksik sayıda dia uygulamak, görsel sayısını yüksek tutmak ve konunun en manâlı noktalarına bahsetmek geliyor. Sunum oluşturma araçları da sunumu daha etkili kılabilmek için efektler, geçişler, videolar ve müzikler gibi eklemeler yapmanıza ihtimal tanıyor. İşte sunumlarınızı iOS kullanarak hazırlayabileceğiniz 9 tatbik:

Microsoft PowerPoint

En yaygın kullanılan sunum oluşturma aracı Microsoft PowerPoint, adeta sunumla anlamdaş ayla gelmiş durumda. Dia geçişlerini kullanarak hazırlayabileceğiniz sunumlara fotoğraf, video ve müzik de ekleyebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzu kullanarak, televizyon ve ya projeksiyonlarda sunumlarınızı oynatabilirsiniz. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

 

Microsoft PowerpointİNDİR

Google Slaytlar

Google Slaytlar ile alıştırma arkadaşlarınız ile ortak araştırmalar oluşturabilir ve sunumunuzu sırık olarak telefonunuzdan yürütebilirsiniz. Birçok özelleştirme fırsatı sunan Google’ın sunum hazırlama aracında, PowerPoint sunumlarınızı da düzenleyebilirsiniz. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan telefonunuza indirebilirsiniz.

Google SlaytlarİNDİR

Keynote

Apple’ın Keynote uygulaması ile inanılmaz sunumlar hazırlayabilirsiniz. Apple tarafından tasarlanan 30 temadan birini seçip, metin ve fotoğrafları ekledikten sonra sunumu tamamlayabilirsiniz. Videolar, grafikler, animasyonlar ve geçişler gibi eklentilere imkan tanıyan uygulama ile sunumuzu iCloud üzerinden egzersiz arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan telefonunuza indirebilirsiniz.

KeynoteİNDİR

Haiku Deck

Haiku Deck, iPhone veya iPad’inizi kullanarak çok iyi sunumlar hazırlamanıza ihtimal veren bir mobil başvuru formu. 40 milyondan pozitif fotoğrafa bedava erişim imkanı sağlayan Haiku Deck, sevilen yazı tiplerini ve hazır şablonları da kullanabileceğiniz ideal bir sunum hazırlama arabulucu. Haiku Deck’i aşağıdaki bağlantıdan cihazınıza indirebilirsiniz. 

Haiku DeckİNDİR

Adobe Spark Video

Eğer video türünden sunumlar aranje etmek istiyorsanız, Adobe Spark Video bütün da aradığınız uygulama. Basit kullanımıyla inanılmaz sunumlar hazırlayabileceğiniz başvuru, videonuzu direk olarak sosyal ağ hesaplarınızdan paylaşma imkanı da sunuyor. Adobe Spark Video’yu aşağıdaki bağlantıdan cihazınıza indirebilirsiniz. 

Adobe Spark VideoİNDİR

WPS Office

Microsoft PowerPoint uyumlu sunumlar hazırlamanıza ve onları düzenlemenize olanak tanıyan başvuru formu; hazır şablonlarıyla, resimleriyle ve videolarıyla, efektleriyle, şekiller ve grafikleriyle tam donanımlı bir sunum hazırlama arabulucu. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak telefonunuza indirebilirsiniz.

WPS OfficeİNDİR

Animoto

Galerinizdeki videoları ve fotoğrafları kullanarak ilgi çekici videolar oluşturabileceğiniz Animoto’da 50 ayrı video stilinden birini seçip; müzik ve fotoğrafları ekleyip videolarınızı tamamlayabilirsiniz. 

AnimotoİNDİR

RealTimes

RealTimes, fotoğraflarınızı ve videolarınızı, geçişler ve müziklerle birleştirebileceğiniz ve hazırladığınız içerikleri tek tuşla paylaşabileceğiniz bir mobil dilekçe. RealTimes keza filtre, altyazı ve özel müzik gibi eklentilere de ihtimal sağlayarak öteki uygulamalara göre farkını kesin ediyor. RealTimes’ı aşağıdaki bağlantıdan cihazınıza indirebilirsiniz. 

RealTimesİNDİR

Prezi Viewer

Prezi web uygulamasının mobil versiyonu olan Prezi Viewer, internet üzerinden sunumlarınızı hazırlamanıza ve depolamanıza olasılık karşılayan şahane bir sunum hazırlama aracı. Prezi Viewer’ı aşağıdaki bağlantıdan cihazınıza indirebilirsiniz. 

Prezi ViewerİNDİR Kaynak : https://www.cnet.com/news/9-best-apps-for-building-presentations-in-ios/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir