iPad’inizi Kullanışlı Bir Çizim Defteri Haline Getiren Uygulama: Paper

Mobil Uygulamalar admin 139 Okundu
sponsorlu reklam

iPad'inizi Kullanışlı Bir Çizim Defteri Haline Getiren Uygulama: Paper

iPad’ler her ne kadar birkaç sene öncesine tarafından popülaritesini kaybetmiş gibi görünse de o kadar fazla alanda etkin olarak kullanılıyor.

iPad’ler, Apple’ın en elverişli cihazlarından ve bilhassa çizim yapan dijital sanatçılar bu tabletleri sık sık kullanıyor. iPad’leri çizim amaçlı kullananların en çok tercih ettiği uygulamalardan biri de Paper. Paper, fiilen kolay bir çizim uygulaması. Uygulamanın arayüzü çok sade ve kullanımı da son derece basit. Fırça ve renk seçeneği konusunda da oldukça tatmin edici olan kullanım, çizim taslakları yerine getirmek için tatmin edici özelliklere sahip.

App Store’da en fazla indirilen sanat uyguaması olan ve bolca olumlu açıklama bölge Paper, gerçekte çizim yapmayı seven herkese hitap ediyor ve eğer böyle bir ilginiz varsa mutlaka değerlendirmelisiniz. Uygulamada aynı zamanda pek çok şablon yer alıyor ve çizimleriniz ile notlarınızı bu şablonlar üstünde geliştirmeniz de mümkün.

Tabii ki laf konusu çizim olduğunda öyle çok profesyonel başvuru seçeneği mevcut fakat Paper, kalemle çizim yapma imkanı sunması, ücretsiz versiyonunun olması ve yeni başlayanlar için kolay arayüzü ile menfaat sağlıyor. Uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Paper by FiftyThreeİNDİR Kaynak : https://www.cultofmac.com/569285/paper-review-best-art-app/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir