iPhone 11 nasıl görünecek? İşte yanıtı

Haberler admin 136 Okundu
sponsorlu reklam

iPhone 11 nasıl görünecek? İşte yanıtı

Apple yeni cins iPhone modellerini bu yılın son çeyreğinde tanıtacak. Bilindiği üzere Cupertino merkezli şirket geçtiğimiz senenin sonlarına dürüst tanıttığı X serisi modellerinde önemli bir değişikliğe gitmemişti. Peki yeni nesil iPhone modellerinde ne gibi bir başkalaşım olacak?

Şimdilik Apple göre üretilmiş olan devlete ait bir tanımlama değil. Lakin sızdırılan son bilgilere kadar iPhone XI modelleri X serisi ile benzer çizgide olacak. Yeni nesil iPhone modellerinde değişen tek şey teknik donanım ve kamera bazlı yenilikler olacak.

Apple’ın iPhone 11’de kamera sayısını 2’den 3’e çıkaracağı söyleniyor. Keza FaceID’yi de yenileyerek daha seri ve daha aklıselim bir formata sokacağı iddia ediliyor.

Şimdilik 3 esas kameranın Max modelinde mi yoksa iki iPhone 11 modelinde mi olacağı netleşmiş değil. Fakat 3 esas kamera kullanımı o kadar büyük bir buluş sayılmaz. Zira hali hazırda 4 hatta 5 belli başlı kameraya sahip modeller bulmak muhtemel.

neticede Apple iPhone X ile başlattığı tasarım çizgisini 2019’da da koruyacak diyebiliriz. Rakipleri delikli ekranlar, çift yüzlü ekranlar veya katlanabilir ekranlar üstüne çalışırken, Apple’ın hala benzer tasarımda diretiyor olması biraz garip. yine de bekleyip göreceğiz.

 

Hayatını çikolata kurtardı

Yıllar sonradan birincil kez

Makyajsız yakalanınca kaçtı!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir