iPhone Xs Max, Uygulama Açılış Hızı Testinde Galaxy Note9 ile Karşı Karşıya (Video)

Mobil Uygulamalar admin 149 Okundu
sponsorlu reklam

iPhone Xs Max, Uygulama Açılış Hızı Testinde Galaxy Note9 ile Karşı Karşıya (Video)

SuperSaf TV YouTube kanalı, yılın en gösterişli iki akıllı telefonu olan iPhone Xs Max ile Galaxy Note 9’u başvuru başlangıç hızı testinde karşı karşıya getirdi.

Samsung’un en güncel amiral gemisi olan Galaxy Note 9, Apple’ın en yeni premium akıllı telefonu olan iPhone Xs Max ile tatbik başlangıç hızı karşılaştırmasında karşı karşıya geldi. Başlarda beklenmedik bir performans ile karşılaşmış olsak da genele baktığımızda sonuçlar fazla da hayret verici değil.

SuperSaf TV kadar yayınlanan videoda cihazlar ile ilk olarak Twitter, Instagram, Facebook Sayfa Yöneticisi ve YouTube uygulamaları açıldı. Galaxy Note 9 umulmadık bir performans ile ilk dört uygulamada iPhone Xs Max’i minik bir farkla da olsa geride bırakmayı başardı. Yahut Android, iOS’i geçmeyi başarmış mıydı?

sosyal ağ uygulamalarının arkasında her iki cihazda da ardı ardına 8 ayrı uygulama oyun açıldı. iPhone Xs Max, neredeyse bütün oyunları Galaxy Note 9’dan daha hızlı açmayı başardı. Hatta bir takım oyunlarda iPhone Xs Max, Galaxy Note 9’dan 4 kat daha çabuk olmayı başardı. Uygulamalar ikinci turda açıldığında da aynı bir netice elde edildi.

Esas şaşırtıcı olan şey, sosyal medya uygulamaları ikinci defa açıldığında iPhone Xs Max kaldığı yerden devam ederken Galaxy Note 9 uygulamaları her yerde başlattı. Bu da Android’in bellek yönetimi konusunda hala iOS’in peşinde kaldığını gösteriyor. Çünkü sıradan şarjlarda uygulamaları kaldığı yerden devam ettirebilmek Android’in bir özelliğiydi.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/iphone-xs-max-vs-galaxy-note-9-real-world-speed-memory-management-deneme/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir