iPod Touch (2019) oyun odaklı olabilir!

Haberler admin 203 Okundu
sponsorlu reklam

iPod Touch (2019) oyun odaklı olabilir!

Apple, yaklaşık 4 yıldır iPod Touch modelini yenilemiyordu. iPhone ve iPad‘e ağırlık veren firmanın, iPod Touch’ı tarihin tozlu raflarına 2019 yılında kaldırması ve bu ürünü vintage kategorisine eklemesi bekleniyordu. Oysa geçen haftalarda gelen bilgiler Apple’ın bu sene yeni bir iPod Touch modelini tanıtacağı yönündeydi.

Yeni iPod Touch modelinin Apple A10 ya da A11 yonga seti ve 2 GB RAM ile geleceği biliniyordu. Bugün ise Apple’ın iPod Touch’ın yeni modeli ile oyuna odaklanacağı söylentileri ortaya çıktı. Nintendo’nun el konsolu kategorisinde de boy belirten Switch ürünü ile sükse yapmasının ardındaki, öteki firmalar da bu alana yönelmişti.

Hatta bu doğrultuda oyun telefonları bile üretilmişti. Benzeri öteki Android telefonlar bu oyunları oynatamıyormuş gibi, firmalara oyun telefonu adı aşağıda pazarlama fırsatı doğmuştu. Hatta bazı firmalar oyun telefonlarını lansman sırasında Nintendo Switch ile kıyas olayına bile girmiştilerdi.

Tabii ki de bir telefonun Nintendo Switch‘in oyunları ile yarışabilmesi imkansız. Ama Apple bunu kasten yeni iPod Touch ile oyun sektörüne de el atabilir. Şahsen oyun oynamak için olmazsa olmaz şey fiziksel bir kontrolcü. Apple, iPod Touch ile fazla düşük olanak de olsa maddi kontrolcü tanıtabilir.

Fransa’dan onun için geldiler

Rizeli mucit icat etti

Alışverişe böyle çıktı!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir