Iron Throne’na 3 yeni kahraman katılıyor

Haberler admin 178 Okundu
sponsorlu reklam

Iron Throne’na 3 yeni kahraman katılıyor

Netmarble’nin favori MMO taktik oyunu Iron Throne, 27 Şubat 2019 tarihindeki güncellemesiyle İttifaklara yönelik İstila Yarığı ve tekli oyuncular için Kadim İnsanların Sınavı da dahil olmak üzere birçok buluş getiriyor.

Iron Throne’un yeni kahramanları oyuncuları heyecanlandırdı

İttifaka yönelik içerik İstila Yarığı

İstila Yarığı, yakınlarda çıkacak Boyut Şatosu ve Yarık Şatolarına aleyhinde İttifak üyelerinin İttifak Kalelerini korumak zorunda olması nedeniyle birlikte oynamayı teşvik eden İttifaka özel bir içerik. İttifak Üyeleri ayrıca İstila Yarığına karşısında birlikte durmanın ve düşman kuvvetleri İttifak Kalesine ulaşmadan onları yok etmenin zafere ulaşmanın tek yolu olduğunu kısa sürede öğrenecek.

Bireysel başarı için Kadim İnsanların Sınavı

Bireysel galibiyet arayışındaki lordlar için de yeni bir içerik var. Yeni gelen Kadim İnsanların Sınavı, oyuncuların Imtihan Kulesinde güçlerini sergilemelerine olanak sağlayacak. Kale seviyesi 20 ve üstü olan oyuncular krallıkta tesadüfen bir yerde belirecek ve dünya haritasına bakıldığında görülebilecek Sınav Kulesine meydan okuyabilecek.

Oyuncular ilk seviyeden başlayacak, ilerledikçe Sınav Kulesinin kaçıncı seviyesine girmek istediklerini seçebilecek ve birliklerini oraya gönderebilecekler. Oyuncular, her başarılı denemede ödüllerini her zaman kazanabilecek şekilde, zaten tamamladıkları seviyelere istedikleri değin saldırabilecekler. Ödüller aralarında, bina geliştirme eşyaları ve Sınav Kulesinin en üstteki seviyesi tamamlandığında alınan daimi güçlendirmeler de var.

3 yeni kahraman geliyor

Yeni Kahramanlar, Rand, Eldred ve Toma, bundan böyle Etkinlik Merkezindeki yeni başarım ödüllerinden açılabilir. Daha önce Kasaba Modunda NPC olarak karşımıza çıkmış olan bu karakterler, bundan böyle oynanabilir Kahraman oldular.

Son olarak, Beyaz Ejderha Dışkale Kaplaması, Kale Seviyesi 35’e ulaşıldığında kullanılabilecek.

Iron Throne, Apple App Store ve Google Play aracılığıyla iOS ve Android platformlarında oynanabilir.

-Basın bülteni

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir