İsminde Apex yazan oyunun satışları %4000 oranında arttı!

Haberler admin 204 Okundu
sponsorlu reklam

İsminde Apex yazan oyunun satışları %4000 oranında arttı!

Çıktığı birincil günden itibaren oyun gündemine bomba gibi düşan Apex Legends furyası hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir sürede 25 milyon oyuncuyu geçen yapım, Twitch gibi platformlarda da zirveye oturmuş durumda. Yakalanan bu galibiyet, talih eseri de olsa farklı firmaların da işine yaramışa benziyor.

İsminde Apex yazar oyunun satışları %4000 oranında arttı!

Steam’de Apex Construct isimli bir VR oyunu bulunuyor. Çıkışı üzerinden neredeyse 1 sene geçen, bütün tarih atamak gerekirse 20 Mart 2018’de çıkan Apex Construct isimli bu oyunun satışlarında fantastik bir yükselme yaşanmaya başlamış. Apex Legends çıktıktan daha sonra satışları %4000 oranında gelişen Apex Construct, anlaşılan talih eseri yapımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Steam üzerinden 29.99 Dolar, Türkiye’de ise 50 TL gibi bir fiyata satılan oyun, Apex Legends başarısından dolaylı olarak da yararlanmış.

Tabi madalyonun öteki tarafına baktığımızda ise ücretsiz olan bir oyunun ad benzerliğinden nedeniyle paralı olan bir oyuna bu şekilde tesir etmesi de oldukça yıkıntıilginç. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir