İşte 2018’in en iyileri!

Mobil Uygulamalar admin 243 Okundu
sponsorlu reklam

İşte 2018'in en iyileri!

Google’ın uygulama mağazasına 2018’de birçok yeni dilekçe eklendi; peki en iyisi hangisiydi? Google’a tarafından size fotoğraf ve oyunlarla dil öğreten Drops: Learn 31 new languages, geride teslim etmek üzere olduğumuz yılın en iyisiydi.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Google’dan “2018’in En İyi Uygulaması” ödülünü alan bu uygulamanın yanına birkaç kullanım daha öne çıktı. “En eğlenceli” kategorisinde VIMAGE, No.Draw, Neverthink, TikTok ve Scout FM vurgulanırken “En İyi Bireysel Gelişim” kategorisinde Mimo, Drops, 10% Happier, Keep Trainer ve MasterClass öne çıktı.

En İyi Günlük Yardımcı” kategorisinde Google, Tasty, Otter Voice Notes, Sift, Canva, Notion ve Woebot’u seçti. Son olarak “En İyi Sıcacık Mücevherler” kategorisinde Luci, Just A Line, Unfold, Slowly ve Learn Spanish With Lirica öne çıktı.

Google, “Fan Favorileri” kategorisi aşağıda kullanıcıların kendi seçimlerini yapmalarına da olasılık tanıdı. Bu kategoride ABD’de YouTube TV ve PUBG Mobile şampiyon gelirken Birleşik Krallık’ta Reddit ve PUBG Mobile kazandı.

Önceki HaberMesh Teknolojisine Devretmek İçin 7 Neden Sonraki HaberSony Saydam, Katlanan Telefon Yapıyor Olabilir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir