Justice League 2’de soru işaretleri

Oyun admin 131 Okundu
sponsorlu reklam

Justice League 2'de soru işaretleri

Daha önce paylaştığımız JL2 haberleri birincil ağızdan doğrulandı. Kısa zaman önce yayınladığımız habere paralel olarak Justice League 2, en azından yakın bir vakit içerisinde beyaz perdede yer almayacak.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki kullanım izinleri

Wonder Woman serisinin yönetmeni Petty Jankins konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Petty Jankins, sosyal medya hesabından “Justice League (Yargı Birliği) hakkında öbür görüşlere sahibim. Süper kahramanların dürüst süre çizgisinde olması gerekiyor. Maalesef bu başarılamadı. Bence Justice League kahramanlarının her biri özel manâ açıklama ediyordu ve ilk önce kendi filmlerinde yer almalıydılar. Batman’i, Superman’i, Aquaman’i, Green Lantern’ı, Shazam’ı, Flash’ı, Cyborg’u ve önemlisi Wonder Woman’ı JL 2 kadrosunda bakmak istiyorum. Fakat bunun ne süre mümkün olacağını bilmiyorum. Oyuncuların heybetli bir meslek çıkaracaklarına eminim ifadelerini kullandı.

Jenkins’e tarafından Flash filminin gösterime girmesi de vakit alacak. Flash’ı canlandıran Ezra  Miller, Şahane Canavarlar serisindeki rolü ile meşgul. Superman rolünü üstlenen Henry Cavill ve Batman rolünü üstlenen Ben Affleck’in geleceği fazlasıyla belirsiz. İki kült şahsiyet yeni oyuncularla, her tarafta yaşam bulabilir. Shazam’ın başarısı ve yapımın baş rolünü üstlenen Zachary Levi’nin ne dek tatmin edici olacağı da soru işareti. Green Lantern Corps. şimdilik DC’nin takviminden çıkarıldı. Wonder Woman 1984‘in başarısı da, Justice League 2 filminin altyapısını hazırlayacak.

Önceki HaberIntel, “Canavar” Xeon W-3175X’i Satışa Çıkardı! Sonraki HaberSamsung’dan Garip Bir Patent Daha

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir