Kadınlar bu robota bayıldı!

Yapay zeka admin 148 Okundu
sponsorlu reklam

Kadınlar bu robota bayıldı!

Ev işlerinin kadına özgü bir atama olarak görüldüğü günler geçmişte kaldı. Kadınların meslek hayatında fazla daha etkin ve kuvvetli görevler üstlenmesi, evdeki rolleri de değiştirdi. Buna karşın, daha temiz ve ferah bir evde yaşama ihtiyacı gün geçtikçe artıyor. Evi kimin süpüreceği konusu ise çalışan aileler için çözüm gerektiren bir kriz meydana getiriyor. Uzun ve sıkıcı bir günün ardındaki evi süpürmek, çalışan kadınlar için zahmetli ve zaman kaybı yaratan bir sürece dönüşüyor.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Akıllı teknolojiler, iş yaşamında olduğu gibi evde de kadınların imdadına yetişiyor: İleri düzey Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirilen akıllı robot süpürgeler, her gün kendi kendine evin yer temizliğini yaparak çalışan ailelerin evde geçirecekleri zamanı daha etkili kullanmalarına ihtimal tanıyor. Anker tecrübesi ve Hepsiburada güvencesiyle Türkiye’de tüketiciye sunulan Eufy RoboVac akıllı robot süpürge, HEPA filtresi ve yüksek emiş gücüyle ev ve büro temizliğinin en sıkıntılı bölümlerinden birini tümüyle otomatik ayla getiriyor.

Köşeye sıkışmıyor, merdivenden düşmüyor

2018122113250054285.jpg Köşeye sıkışmıyor, merdivenden düşmüyor

Kızılötesi sensörleri ile zeminde yer alan engelleri ve köşeleri tespit eden Eufy RoboVac, kuytu alanlarda sıkışmayı önlerken, saksı ve sözde nesnelere çarpmadan süpürme işlemini gerçekleştiriyor. Böylelikle kullanıcının hiçbir müdahalesine gerek kalmıyor. Zeki robot süpürge, gücü azaldığında ise kendi kendine sorumluluk ünitesine geri dönerek temizleme için daima tedbirli kalıyor.

Zeki robot ile evler defalarca pak ve ferah

Düşük profilli tasarımı bir uçtan bir uca mobilyaların altına kolaylıkla girebilen Eufy RoboVac, kahve sehpalarının, kanepelerin ve masaların aşağıda gizlenen kirleri bütünüyle yok ediyor. Robotun yenilikçi tasarımında bulunan yuvarlama fırçası ve yan fırçalar, kiri etkin biçimde gevşetip yerinden çıkarıyor. Ardından ise 1300Pa’lık dinç emişe sahip toz toplayıcısı devreye giriyor. Halı ve kilim gibi yükseltilere kolaylıkla tırmanan Eufy RoboVac, bu sayede uçtan uca eksiksiz bir temizlik sağlanıyor.

Şirin dostların tüyleri sorun olmaktan çıkıyor

Bambaşka zemin türleri üzerinde zahmetsizce hareket ederek evin her yerini etkin biçimde temizleyen Eufy RoboVac, keza evcil hayvan tüylerini de topluyor. Geleneksel elektrikli süpürgelere kıyasla %75 daha gürültüsüz çalışan akıllı robot, çalıştığı zaman baştan başa evde gürültü kirliliği oluşmasını önlüyor. Eufy RoboVac keza biri HEPA olmak üzere üçlü filtre sistemiyle temizlemeyi bir üstteki seviyeye çıkarıyor. Güçlü filtre sistemi toz akarı ve küf sporu gibi tetikleyicileri toplayarak, dışarı bahşedilen havanın daha temiz olmasını sağlıyor. Bu sayede toz ve güya alerjisi olan konut sakinleri de dar bir nefes alıyor.

Önceki Haber”Gülümseyen Yüz” Nereden Geldi? Sonraki HaberFacebook’ta Büyük Değişim Yaşanıyor!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir