Karpuza meydan okuyan telefon; Redmi Note 7

Haberler admin 163 Okundu
sponsorlu reklam

Karpuza meydan okuyan telefon; Redmi Note 7

Akıllı telefon pazarının yükselen isimlerinden biri olan Xiaomi, orta segmente hitap eden yeni modeli Redmi Note 7’ı geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. 6.3 inçlik LCD ekranı, 4000 mAh bataryası ve 48MP’lik esas kamerasıyla alışılmış özelliklere sahip olan telefon 150 dolarlık fiyatıyla uyarı çekmeyi başarmıştı.

Lakin Xiaomi’nin orta segmentteki yeni modelinin iddialı olduğu tek şey fiyatı yok. Zira Redmi Note7 sağlamlığıyla da ön plana meydana çıkan bir model.

Geçtiğimiz günlerde Note 7 ile çekilmiş olan bazı dayanıklılık videoları yayınlanmıştı. Bu videolarda Xiaomi’nin orta segmentteki yeni modelini merdivenlerden yuvarlanırken, veya bir masanın kenarından aşağıya düşerken gördük.

Şimdiki videolar ise eşine eksik rastlanacak türden. Çünkü Redmi Note7’nin sağlamlığı meyveler eşliğinde deneme edildi. Bu meyvelerden birisi de karpuz.

Xiaomi’nin manâlı isimlerinden biri olan Lu Weibing, eline aldığı Note 7 ile karpuzu kırdı. Weibing önünde duran karpuza Redmi Note 7 ile art arda sert darbeler indirdi. neticede karpuz ortadan ikiye ayrıldı. Dilerseniz bu videoya yukarıdan, diğer meyveler ile yapılan ilginç sağlamlık testlerine ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

150 dolarlık fiyatıyla Xiaomi Redmi Note 7’ın hayli gösterişli bir telefon olduğunu söyleyebiliriz. Bu modelin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise az önce netlik kazanmış değil.

Scott ve Sofia’nın aşkı para basıyor

18 milyon liralık soru işareti

El ele alışverişe çıktılar

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir