Komplo Teorisyeni, Uzaylıların Merkür’de Yaşadığına Dair %100 Kanıtı Olduğunu İddia Ediyor

Bilim admin 219 Okundu
sponsorlu reklam

Komplo Teorisyeni, Uzaylıların Merkür’de Yaşadığına Dair %100 Kanıtı Olduğunu İddia Ediyor

UFO Daily Sights (Günlük UZAYLI Gözlemleri)’nin yöneticisi Scott C. Waring, uzaylı yapısı olduğunu bahis ettiği görüntüler paylaştı.

Uzaydaki Marslı evlerinden ve Dünya’daki UZAYLI görüntülerinden sıkıldınız mı? Yeni teorisyenimize kadar uzaylılar Merkür’de başka uzaylılardan saklanıyor, bir de “muhakkak kanıtı” da var.

Scott C. Waring, UZAYLI gözlemleri ve haberleri paylaşılan bir sitenin yöneticisi ve sahibi. Son iddiasına göre NASA’nın çektiği bir Merkür fotoğrafı, Merkür’de yaşamış uzaylıların varlığını kanıtlıyor.

Resim şu:

Danışıklı Dövüş teorisyeninin sitesinde yazdığı açıklamaya göre görselde daire içine alınmış olan yapı bir uzaylı binası. Waring’e tarafından bu yapı, yansıtıcı olmayan bir siyahla kaplanmış. Bunun sebebi de radarlarda görünmek istememeleri.

Waring’e göre bu binanın inşa edilme sebebi ise Merkür’de yaşamış uzaylıların, başka uzaylılardan saklanmak istemesi. O’na tarafından gelişmiş ufo ırklar da olsa canlıların arasındaki ayrımcılık ve savaşlar bitmiyor.

Evrenin bir yerlerinde uzaylılar yaşıyor olabilir mi? Evet, hatta belki aklımıza bile gelmeyecek ve varlığının farkına bile varamayacağımız uzaylılar olabilir. Bu uzaylılar Merkür’de bir taşın altında yaşıyor olabilir mi? Böylece değil gibi.

Kaynak : https://www.mirror.co.uk/science/conspiracy-theorist-claims-100-proof-13823787

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir