LG’den 5G teknolojisini kullanan ilk telefon

Haberler admin 199 Okundu
sponsorlu reklam

LG'den 5G teknolojisini kullanan ilk telefon

LG, 5G teknolojisini destekleyen ilk telefonunu görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Şubat ayında gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi’nde başta karşımıza çıkması beklenen telefonun model isminin ne olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Diğer yana telefonun taşıdığı bir dizi özellikler de belirlenmiş oldu. 

Snapdragon 855 işlemciden zorlama alması beklenen telefonun Snapdragon 845 işlemci kullanan telefonlara kıyasla yüzde 45’e varan oranlarda daha yüksek performans sunması bekleniyor. Bu da telefonun en kayda değer özelliğinin sadece 5G olmadığını gösteriyor. 

4000 mAh pil kullanması beklenen telefonda pil gücünün diğer modellere göre artırılmasında 5G faktörü manâlı bir rol oynamış; zira 5G başvuru sırasında daha fazla enerji tükettiğinden pil gücü oldukça önemli. Cihazın soğutma sistemine değinmeden olmaz: 5G kullanımı esnasında yaşanacak muhtemel aşırı ısınma sorunui cihazın üzerinde astarlı özel bir soğutma tasarımıyla giderilecek. Oysa bunun teknik detayları demin belli yok.(Hürriyet)

Nasıl varlıklı oluyorlar?

Bir tatlı refah almaya gidebileceğiniz yerler

Kan donduran olay!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir