Lords Mobile’a Klaus Badelt imzası

Mobil Uygulamalar admin 193 Okundu
sponsorlu reklam

Lords Mobile'a Klaus Badelt imzası

Dünyanın en büyük mobil oyun firmalarından IGG, Lords Mobile ile Android ve iTunes listelerinde birincil 10’a girdi. aynı zamanda, oyuncularına tüm ülkelerde ulaşarak onların arzu ve görüşlerine tarafından oyunu şekillendiren işyeri, son dönemde oyunda yer alan müziklerle adından laf ettirmeye devam ediyor. Dünyanın sayılı film ve oyun müziklerinin bestecisi Klaus Badelt, Lords Mobile için özel olarak oyun müzikleri tasarladı. 2018 başında oyuna eklenen müziklerin kaydı ise Londra Senfoni Orkestrası ile birlikte yapıldı.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır? 2018112214152164785.jpg Lords Mobile Oyun Müziklerine Klaus Badelt İmzası

Karayip Korsanları dahil çoğu filmin müzikleri Badelt’e emanet edildi

Klaus Badelt, Hans Zimmer ile yaptığı meslek birlikleri ve İnce Kırmızı Hat, Darı Prensi, Gladyatör ve Karayip Korsanları: Kara İncinin Laneti filmleri de dahil elde etmek üzere eleştirmenlerce hayranlık uyandıran filmler için bestelediği fon müzikleriyle tanınır. Bağımsız olarak, Denge, K-19: Güvenli Olmayan Saatler, Kuraldışı ve Ninja Kaplumbağalar gibi Hollywood gişe rekorları kıran filmleri üzerine yaptığı çalışmalarla da nam salmıştır.

Londra Senfoni Orkestası ile kayıtlar yapıldı

Londra Senfoni Orkestrası’nın özel olarak kayda girdiği beste ile Lords Mobile oyunu içerisindeki aksiyon ve öykü akışı yeni müziklerle oyunculara sunuluyor. Oyuna renk katmak ve heyecanı aralıksız devingen yetişmek için hoş bir çalışmaya imza attıklarını ifade eden Badelt, “Epik bir sese sahip olmak istedik, aynı büyük filmlerden alışkın olduğumuz gibi. Londra Senfoni Orkestrası, her parçaya ayrı bir kalite katıyor. Bestelediğin müziği aniden öbür bir seviyeye çıkarıyor, birlikte pek öbür çalıyorlar ki müzik aniden benzersiz bir karaktere sahip oluyor” dedi. IGG, Lords Mobile için yapılan bu özel çalışmanın yanı sıra farklı içerikler ve güncellemelerle oyuncularına şen bir içerik sunmayı hedefliyor. Bu fikirlerle Lords Mobile uzun süre listelerde kalıcı olacak gibi gözüküyor.

2018112214152874185.jpg Lords Mobile Oyun Müziklerine Klaus Badelt İmzası

Klaus Badelt Hakkında; Batı Almanya’da, Frankfurt’ta doğdu. Film ve reklam besteleriyle müzik kariyerine memleketinde başladı. 1998’de Oscar ödüllü film bestecisi Hans Zimmer, Badelt’i Jay Rifkin’in ortak sahibi olduğu stüdyosu Santa Monica, California’daki Media Ventures’ta çalışmaya davet etti. O zamandan beri Badelt, Zamanda Seyahat ve  K-19: Tehlikeli Saatler gibi kendi film ve televizyon projeleri üzerinde çalışıyor. Hem, Harry Gregson-Williams, John Powell ve Zimmer gibi diğer Media Ventures bestecileriyle işbirliklerinde, Ramin Djawadi ve Steve Jablonsky gibi çoğu isme danışmanlıkta bulundu.

IGG Hakkında; IGG Inc. (799.HK) 6 Haziran 2006 tarihinde kuruldu. Singapur merkezli şirket Amerika Birleşmiş Devletleri, Çin, Kanada, Japonya, Güney Kore, Belarus, Tayland, Filipinler ve Hong Kong dahil almak üzere çeşitli ülkelerde ve alanlarda da faaliyet göstermektedir. IGG video oyunları ve yazılım araştırma-geliştirme odaklı olduğu gibi, bununla birlikte, ürün promosyonları ve e-ticaret gibi iş alanı faaliyetleri ile de sınırlı değildir. Lords Mobile, Castle Clash, Clash of Lords, Deck Heroes, Gods War Online, Galaxy Online gibi en popüler isimlerinde olduğu mobil oyunlar IGG’nin başlıca ürünleridir. IGG ayrıca Wegamers ve Pocketlive gibi çoklu yayın platformları ilerletti.

Önceki HaberMarvel ve Riot Games’ten Renkli Meslek Birliği! Sonraki HaberLG’den Yeni Katlanan Telefon İpuçları

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir