Marvel, Hulk’ın hikayesinde değişikliğe gitti

Haberler admin 261 Okundu
sponsorlu reklam

Marvel, Hulk'ın hikayesinde değişikliğe gitti

Marvel tarafının en çok sevilen karakterlerinden bir her birine olan Hulk, Avengers filmleriyle birlikte daha da ünlendi. Marvel sinematik evreninde oyuncu değişikliği yaşayan nadir karakterlerden bir her birine olan Hulk’ın hikayesinin bir kısmı değiştirildi. Eski hikayede Bruce Banner, bilim insanı olarak gamma bombası isimli bir projede tasarımcı olarak çalışıyordu. Bombanın testi sırasında, test alanında bulunan bir çocuğu korumak için bedenini kalkan eden Banner, artı miktarda gama ışını yediği için Hulk’a dönüşüyordu. Dönüşümün arkasında bulunduğu askeriyeyi dağıtan ve parçalayan karakterin hikayesini bu şekilde özetleyebiliriz.

Marvel yapımcıları Hulk’ın hikayesinde değişikliğe gitti

Fakat yeni yayınlanan Immortal Hulk hikayesinde karakterimiz Hulk’a dönüştükten sonradan öfkelenmiyor. Çevresindekilerle konuşarak irtibat kurabilen Hulk, bu kez daha ağırbaşlı bir şekilde resmedilmiş. Diğer bir yandan karakterin yeni sayıda yeşil yerine gri halde bulunması da kafaları karıştırdı.

Avengers Endgame filminde Professor Hulk olarak karşımıza çıkacağı tahmin edilen karakterin temeli film için değiştiriliyor olabilir. Hulk’un saf öfkesinden yavaşça vazgeçen Marvel, Hulk hayranlarının bazılarını bu hamlesiyle üzdü.

İlgili çizgi roman

Marvel, Hulk'ın hikayesinde değişikliğe gitti

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir