Marvel’s Spider Man’in son bölümü aslında daha büyük olacakmış

Haberler admin 136 Okundu
sponsorlu reklam

Marvel's Spider Man'in son bölümü aslında daha büyük olacakmış

PlayStation 4 platformunun en fazla satan oyunlarından bir adam başına olan Marvel’s Spider Man, Sony yetkililerini epeyce sevindirdi. Kısa sürede konsol oyuncuları arasında fenomen bir yapıma dönüşen Marvel’s Spider Man, gerçekte normalde azıcık daha bambaşka olacakmış. Oyunun geliştirici stüdyosu Insomniac Games‘te çalışan ve bununla beraber oyunun yönetmenin yönetmeni olan Bryan Intihar, Marvel’s Spider Man’den büyük bir içeriğin çıkartıldığını belirtti.

Marvel’s Spider Man’in yönetmeninden acayip açıklamalar geldi

Oyunun son bölümünden bahseden Intihar, her şeyin bir önceki bölüm ile benzer olduğunu söyledi. Son bölümün normalde çok daha büyük olduğunu söyleyen Intihar, oyunun daha nitelikli olması için birçok olayın oyundan çıkartıldığını açıkladı. Bu kararı oyunu daha akıcı bir hale getirmek nedeniyle aldıklarını söyleyen Intihar, aldıkları kararın gerisinde duruyor.

Diğer bir yanlamasına oyunda bulunan ağ atma mekaniğinin başta daha şiddet olduğunu da söyleyen Intihar, oyunu daha gerçekçi uygulamak amacıyla bu mekaniği zor tasarladıklarını belirtti. Ama ardından bu mekaniğin oyuncular kadar o kadar sevilmeyeceğine karar verdiklerini söyleyen Intihar, bu mekaniği en sonunda daha basit bir ülkü getirdiklerini belirtiyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir