Max Payne’in geliştiricisinin yeni oyunu Control’ün değişimi

Haberler admin 159 Okundu
sponsorlu reklam

Max Payne'in geliştiricisinin yeni oyunu Control'ün değişimi

Daha önce Max Payne, Bölge Wake, Quantum Break oyunları ile bilinen, Remedy Entertainment‘ın geliştirdiği Control’ün henüz çıkış tarihi paylaşılmış yok. Quantcum Break ile benzer oyun motoru kullanılarak geliştirilen Control’de, serinin önceki oyunlarından alışık olduğumuz oynanış dinamikleri karşımıza çıkacak. Zamanı yavaşlatma (Bullet Time) ve üzerimize gelen mermilerden kaçma gibi Max Payne ile özdeşleşen dinamikleri Control’de de göreceğiz.

Remdedy’nin son oyunu Control ne süre çıkacak?

Yapımcı firma Remedy, hemen şimdi yapım aşamasından olan Control için yeni bir video daha yayınladı. Yayınlanan videoda Control’un 2017 yılındaki birincil oynanış görüntüleri ile E3 2018’de basına kapalı olarak oynatılan VIP demo kıyaslandı. Control’ün ne kadar geliştiğini yayınlanan bu video ile görebiliyoruz. Remedy Entertainment’in geliştirdiği Control, PlayStation 4, PC ve Xbox için çıkacak. Oynanış olarak firmanın önceki oyunlarından izler içeren Control’un devlete ait çıkış tarihi az önce açıklanmadı. 

Control’ün daha demin prototip aşamasındayken kaydedilen oynanış görüntüleri ile E3 2018 Demsou arasındaki farkın gözler önüne serildiği oynanış videosuna aşağıdaki oynatıcı üstünde göz atabilirsiniz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir