Messenger’da karanlık modu nasıl aktif edilir?

Haberler admin 192 Okundu
sponsorlu reklam

Messenger’da karanlık modu nasıl aktif edilir?

Facebook, geçtiğimiz aylarda mesajlaşma uygulaması olan Messenger’ın tasarımını söz verdiği gibi her yerde aşağıya yenilemişti. Oysa Facebook F8 etkinliğinde gösterilen karanlık mod opsiyonu maalesef ama kullanıma sunulmamıştı. 

Facebook Messenger’da sıcacık karanlık modunun olduğunu biliyor muydunuz? Biz de bu haberimizde bir emoji ile Messenger’da karanlık modu nasıl faal edebileceğinizi anlatıyoruz.

Messenger’da karanlık modu kullanmak için yapmanız gereken şey fazla basit. Her hangi bir arkadaşınıza Messenger’ın mobil uygulaması üzerinden bir ay emojisi gönderdiğiniz taktirde karanlık mod otomatik olarak etkin oluyor.

Pure Black olarak isimlendirilen yani reel siyah ile gelen karanlık tema, özellikle OLED/AMOLED ekrana sahip telefonlarda şarj süresine olumlu olarak etki edecektir. Natürel göz sağlığı için de geceleri Messenger’ı karanlık modda kullanmakta menfaat var.

Bu özelliği faal olabilmek için Messenger’ın son sürümünü App Store veya Google Play Store‘dan yüklemiş olmanız gerektiğini belirtelim.

 

Son halini görenler inanamadı

UEFA resmen açıkladı: Beşiktaş…

O defter kapandı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir