Metro: Exodus, Epic Games Store’a özel oldu, Steam’den kaldırıldı

Haberler admin 208 Okundu
sponsorlu reklam

Metro: Exodus, Epic Games Store'a özel oldu, Steam'den kaldırıldı

Epic Games Store‘dan bir hamle daha geldi 2019’un en çok beklenen oyunları arasında yer alan 4A Games’in geliştirdiği Metro: Exodus da Epic Games Store özel oyun oldu. Metro: Exodus, Steam’de ön siparişten kaldırıldı. Ama oyunu daha önce Steam üzerinden satın alan oyuncular, Metro: Exodus’u Steam üzerinden oynamaya devam edebilecek.

Metro: Exodus, Steam’de satılmayacak

Epic Games Store az kalsın Steam’e savaş açtı. İki işyeri aralarında rekabet kızıştı. Daha da kızışacak gibi görünüyor. Dah önce Steam’de ön siparişe açılan Metro: Exodus, Steam’den kaldırıldı. Steam’den kaldırılan Metro: Exodus, bugünden itibaren PC’de sadece Epic Games Store’da satılacak. Epic Games Store’da ön siparişe açılan Metro: Exodus Standart Edition 309 TL‘den, Gold Edition ise 439 TL‘den satışa sunuldu.

Daha önce de Epic Games Store, Tom Clancy The Division 2’yi Steam’in yaklaşık olarak elinden almıştı. Bakalım bu yarışta Steam’den karşı hamle gelecek mi? 2019’un en fazla beklenen oyunlarından birkaçı Epic Games Store’a özel oldu. Ancak oyuncular için fiyat açısından bir değişiklik yok gibi görünüyor. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir