Metro: Exodus için harika bir animasyon videosu yayınlandı

Haberler admin 145 Okundu
sponsorlu reklam

Metro: Exodus için harika bir animasyon videosu yayınlandı

Bu sıralar adı Epic Games yüzünden gündemde olan Metro Exodus, 15 Şubat 2019 tarihinde Xbox One, PS4 ve PC için piyasaya çıkacak. Oyun için reklam çalışmalarına sürat kesmeden devamlı 4A Games, bu kez yeni bir canlandırma videosu yayınladı. Metro kitaplarının hikayelerini oyuna döken geliştirici ekip, canlandırma videosunda oyunun başlıca karakteri Artyom‘un kabuslarını gösteriyor. Halkının ve ailesinin geleceği için savaşan Artyom’un kabuslarında oyunun geçeceği mekanlara yakından bakıyoruz.

Metro Exodus için yeni bir animasyon yayınlandı

Diğer bir yanlamasına canlandırma filminin epeyce kaliteli olduğunun altını çizelim. Hoş sahnelere konut sahipliği yapan animasyon, muhtemelen oyuna olan ilgiyi daha da pozitif yükseltecektir. Yeni oyunda kendine ufak diğer taraftan aile kuran Artyom‘un bebeğinin akıbeti de merak ediliyor.

PC sürümü Epic Games‘te satılacak olan Metro Exodus, Xbox One X‘te saf 4K çözünürlükte çalışacak. Son olarak oyunun PC sürümünün 1 sene sonra baştan Steam’e geleceğini belirtelim. Bakalım oyun Epic Games Store üzerinden ne kadarlık bir satmak başarısı elde edecek? Hep beraber göreceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir