Metro: Exodus için, yeni bir hikaye fragmanı yayımlandı

Haberler admin 165 Okundu
sponsorlu reklam

Metro: Exodus için, yeni bir hikaye fragmanı yayımlandı

Metro: Exodus için artık geri sayım başladı. Karanlık atmosferi ile, kıyamet sonrası dünyayı en iyi yansıtan oyunlardan bir olan Metro serisinin yeni oyunu Metro: Exodus için bir öykü fragmanı yayımlandı. Metro: Exodus ile birlikte, Moskova‘nın karanlık metroları daha da derinleşecek, oyun haritası çok daha genişlemiş bir şekilde karşımıza çıkacak. Metro: Exodus için yayımlanan yeni öykü fragmanına aşağıdaki oynatıcı üzerinden  göz atabilirsiniz.

Metro: Exodus’tan yeni öykü tanıtım fragmanı yayımlandı

Erteleme haberinin peşinde, 15 Şubat 2019‘da yayımlanacak olan Metro Exodus, PS4, Xbox One ve PC  platformlarına gelecek. Geçtiğimiz günlerde yapımcı işyeri 4A Games bir bildiri yapmış, oyuna yeni bir fotoğraf modunun eklendiğini belirtmişti. Bildiri ile birlikte yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti; “Ekibimiz, Metro hayranlarına Rus arazilerinde kendi hikayelerini yakalayabilmeleri için fırsat vermekte kararlı.” Metro Exodus’un resim modu bütün platformlarda çalışacak.

Metro Exodus’ta yaptığımız seçimler yoldaşlarımızın kaderini belirleyecek. Dostlarımızın hepsi, Metro Exodus macerasından hayatta kalamayacak. 2036 yılında geçecek olan oyun, Nükleer savaşın yok olma noktasına getirdiği Moskova’da geçecek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir