Metro Exodus’dan heyecanlandıran yeni video: Artyom’s Nightmare

Haberler admin 126 Okundu
sponsorlu reklam

Metro Exodus’dan heyecanlandıran yeni video: Artyom’s Nightmare

4A Games tarafından geliştirilen Metro Exodus, yine Dmitry Glukhovsky’nin kitap serisini esas alıyor ve daha önce satışa sunulan Metro: Last Light’ın sonrasındaki olayları konu ediniyor.

Exodus, FPS türünde bir oyun, lakin bünyesinde mahremiyet ve hayatta kalma öğeleri de bulunduruyor. Epeyce geniş ve tehlikeli bir dünyası var. Last Light’ın ardından 2036 yılında, yeniden kıyamet sonrası dünyada, eski Rusya Federasyonu’nda olacağız.

Oyunda enerjik hava değişim sistemi ve gece – gündüz döngüsü var. Hem kullanabileceğimiz silahlar da çok değişik ve istersek kendimiz de o kadar fazla objeyi kullanarak özel silahlar ortaya çıkarabileceğiz.

Metro Exodus, 15 Şubat’ta PC (Epic Games Store), PlayStation 4 ve Xbox One için raflarda olacak

Evet, oyunun çıkışına az bir vakit kaldı, fakat bilhassa PC cephesinde büyük tartışmalar var. Bildiğiniz gibi oyun, kısa süre öncesine değin Steam’den ön sipariş verilebiliyordu. sonradan Epic Games Store ile bir anlaşma yapıldı ve oyun, 1 yıl baştan başa Epic’in dijital mağazasına özel ülkü geldi. Bu da oyuncuları fazlasıyla kızdırdı. Natürel önceden Steam’den sipariş edenler için bir sorun bulunmuyor.

Yıllar ona yaramadı

İtalyanlar Galatasaray’ı açıkladı

6-0’dan sonradan şoke eden hareket!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir