Metro: Exodus'un yan görevleri hakkında üzücü açıklama

Metro: Exodus’un yan görevleri hakkında üzücü açıklama

Haberler admin 109 Okundu
sponsorlu reklam

Metro: Exodus'un yan görevleri hakkında üzücü açıklama

2019 yılının en iyi FPS oyunlarından bir adam başına olarak tahmin edilen Metro: Exodus hakkında yeni bir tanımlama daha geldi. Metro oyunlarıyla güzel bir hızlı başlatan 4A Games, oyun hakkında çekici bir izah etme yaptı. Diğer oyunlara tarafından oyuncuları bu defa metrolardan çıkartıp açık dünyaya koyan geliştiricilerin belirttiğine kadar oyunda tabi tayin olmayacak.

Metro Exodusun açık dünyasında bağlı tayin olmayacak

Sadece başlıca görevler üzerinden ilerleyen olan oyunun açık dünyasının ise buna karşın ayrıntılı olacağı söyleniyor. Açık dünyanın buluş odaklı olacağını daha önceden bildiren geliştiriciler, muhtemelen esas görevler haricinde garip faaliyetler ile oyuncuları oyalayacak. Fakat yine de oyuncular açık dünya mekaniklerine sahip olan bir oyunun tabi görevlere de sahip olmasını istiyordu. Ana öykü anlamında hoş bir senaryoya sahip olan metro serisi, kitaplarda geçen hikayelerini oyunlara taşıyordu. Bakalım yeni oyunda Artyom ve ekibi nasıl bir maceraya çıkacak?

15 Şubat tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformuna çıkacak olan üretim, kıyamet sonrası temayı seven oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir