Microsoft sağlık uygulamalarına son veriyor

Haberler admin 131 Okundu
sponsorlu reklam

Microsoft sağlık uygulamalarına son veriyor

Şimdiye dek kullanıcılar, var olan servislerden faydalanabiliyordu. Oysa 31 Mayıs itibariyle Band telefon uygulaması ile afiyet uygulaması/servisleri en ince ayrıntısına kadar kapatılacak. Başka bir deyişle bu tarihten sonradan zeki bilekliğiniz neredeyse işlevsiz ülkü gelecek.

Neyse ama ABD’li şirket verdiği bu kararın kullanıcıları mağdur etmemesi için bir çözüm yolu sunmuş. Teklife göre, başvurmaları halinde, Band 1 kullanıcıları 79.99 dolar; Band 2 kullanıcıları 175 dolar geri ödeme alacak. Fakat şirketin geri ödeme için bir şartı var.

Sadece etkin kullanıcıları kapsıyor

Belki elinizde Band 1 veya 2 varsa ve bir kenara koyduysanız boşuna sevinmeyin, geri ödeme şansı sadece güncel kullanıcılar için bulunuyor. Bunun için belirlenen kurala tarafından sadece 1 Aralık 2018 ile 1 Mart 2019 arasında data senkronizasyonu yapan kullanıcılar iade başvurusunda bulunabilecek. Işyeri, yalnızca Band ailesini halen aktif şekilde kullananları maksat belirlemiş. Zira bu kullanıcılar 31 Mayıs itibariyle kullanıma devam edemeyecekler gibi gözüküyor. öte taraftan cihazını uzun vakit sonradan bitmiş uygulamak isteyecekler için bir çözüm bulunmuyor.

bu vesileyle bilekliğin hala kullanılabilecek olan işlevleri şu şekilde sıralanmış: günlük sıhhat kayıtlarının tutulması, aktivite bilgi kayıtlarının tutulması, uyku takibi ve alarm kurma. bununla birlikte herhangi bir sebepten ötürü bilekliği sıfırlarsanız bitmiş kurmanız olası olmayacak!

Buraya tıklayarak Microsoft’un konuyla ilgili ayrıntılı bilgilendirme yazısını okuyabilirsiniz. Keza iade başvurularının 30 Ağustos 2019‘da yapılacağı da söylenenler arasında.

Son halini görenler inanamadı

Döşemenin altından çıkanlar şaşırttı!

O defter kapandı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir