Mobil depolamada 1TB devrimi!

Genel admin 226 Okundu
sponsorlu reklam

Mobil depolamada 1TB devrimi!

Samsung, 512MB’lık eUFS (gömülü Evrensel Flaş Depolama) yongalarını geçen sene üretmeye başlamış, bunları daha sonra Galaxy Note 9’da kullanmıştı. Firmadan gelen yeni duyuruya göre bu formattaki birincil 1TB’lık depolama yongası, üretildi.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki başvuru formu izinleri

1TB’lık depolama yongası, açıklamaya tarafından yonga, “Samsung’un en gelişmiş 512 gigabit (Gb) V-NAND flash belleğinin 16 yeni katmanını ve yeni geliştirilen kayıtlı denetleyiciyi birleştiriyor”. Büyük olsa da hantal olmayan yeni yonga, seri okumada 1.000MB/sn. hıza, sıralı yazmada 260MB/sn. hıza ulaşıyor.

Samsung Electronics genel müdür yardımcısı Cheol Choi, bu haberlere istinaden şöyle konuştu:

“1 TB eUFS’nin, gelecek tür mobil cihazlara dizüstü bilgisayar sanki bir kullanıcı deneyimi getirmesinde kritik bir rol oynaması bekleniyor. Bir De Samsung, giderek daha çabuk çoğalan global mobil piyasasında ürünlerin zamanında piyasaya sürülebilmesi için en tehlikesiz tedarik zincirini ve tatmin edici üretim miktarlarını sunmaya bağlılığını sürdürüyor.”

1TB depolama biriminin 2019’un Samsung modellerinde kullanılıp kullanılmayacağı merak konusu. Chai’nin açıklamalarına bakarsak, kullanılma ihtimali var.

Önceki HaberHuawei Akademi Gençleri Geleceğe Hazırlıyor Sonraki HaberIntel’in “Üçü Bir Arada” Tasarımı Ortaya Çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir