Mobil tehdit engelleme konusunda söz sahibi kim?

Haberler admin 190 Okundu
sponsorlu reklam

Mobil tehdit engelleme konusunda söz sahibi kim?

Uluslararası pazar araştırmaları şirketi IDC bünyesinde geliştirilen IDC MarketScape, IT ve telekomünikasyon sektöründeki oyuncuların rekabetçi yapılarına ilişkin bakış açısı sunuyor. IDC MarketScape’in “Dünya Genelindeki Mobil Korkutma Yönetim Yazılımları 2018-2019 Imalatçı Değerlendirmesi” başlıklı analizinde bu kategoride hizmet sağlayan 14 öncü MTM (Mobile Threat Management) üreticisi incelendi. Global veri güvenliği kuruluşu ESET, bu analizde mobil tehdit yönetimi konusunda dünyada Majör Oyuncu olarak tanımlandı.

İlgili raporda, “Genişleyen ürün yelpazesi, emniyet ürünlerini kullanan standart kullanıcılar için bir şiddet unsurudur. Birleşmiş PC/mobil güvenlik ve yönetim nitelikleri, özellikle işyerinde büyük çaplı BYOD Android cihazları yöneten şirketler için bambaşka bir öneme sahiptir” ifadelerine yer verildi.

Uzmanlığına güvenebilirler  

Raporu değerlendiren Tahlil İlişkileri Müdürü Zuzana Legáthová, “ESET’in Majör Oyuncu olarak nitelendirilmesi, mobil emniyet çözümlerinin sahip olduğu gücün kayda değer bir ifadesidir. Bu, aynı zamanda mobil korkutma yönetimi yazılımlarının artan bir şekilde daha kayda değer ülkü geldiği bir ortamda yeteneklerimizin kanıtlandığını ifade etmektedir. Dünyanın dört bir yan işletmeler, tüm cihazlarını gözetmek için şirketin uzmanlığına güvenebilirler. IDC MarketScape araştırması da bunun manâlı bir göstergesidir” diye konuştu.

 

80 günde serveti eridi

“Bedbaht halde, yüzü gülmez oldu”

“Önce Barcelona istedi”

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir