Mortal Kombat 11 için yeni bir hikaye fragmanı yayınlandı

Haberler admin 167 Okundu
sponsorlu reklam

Mortal Kombat 11 için yeni bir hikaye fragmanı yayınlandı

Mortal Kombat 11 için yeni bir öykü fragmanı yayınlandı. Mortal Kombat 11’de hikaye nasıl devam edecek. Mortal Kombat serisinin hikayesi geçen yıllar içinde oldukça değişti. Mortal Kombat 11’de yine geçmiş ve gelecek aralarında gidip gelmeli bir öykü bizi bekliyor gibi görünüyor. Mortal Kombat 11 için yayınlanan öykü tanıtım videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

Mortal Kombat 11 öykü tanıtım fragmanı

Geçmiş ve gelecekteki müttefikler dünyaları Kronika‘dan korumak için bir araya geliyor. Yayınlanan yeni hikaye tanıtım videosunda az önce duyurulmamış karakterler de göze çarpıyor. Erron Black demin  duyurulmamış olsa da Mortal Kombat 11‘de “tüfeği” ile bilikte yer alacak gibi görünüyor. Jacqui Briggs ve Cassie Cage‘de yayınlanan videoda öze çarpan karakterlerden. Cassie Cage ilan videosu geçtiğimiz gün itibariyle yayınlanmıştı. Jacqui Briggs ve Erron Black karakterleri için de yakın bir zamanda bildiri videosu yayınlanacaktır. 

Mortal Kombat 11, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için 23 Nisan’da yayınlanacak. MK 11 yayınlanmadan önce üstelik stres testi yapılacak. PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları MK11 daha erken oynayabilecekler. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir