Mortal Kombat 11 için yeni bir karakter daha duyuruldu

Haberler admin 181 Okundu
sponsorlu reklam

Mortal Kombat 11 için yeni bir karakter daha duyuruldu

Mortal Kombat 11‘le birlikte oyuncuları heyecanlandıran Ed Boon, geçtiğimiz gün seriye yen bir kişilik daha tanıttı. Mortal Kombat serisinin serseri kötü karakteri Kano, açıklanan bilgiye göre yeni oyunda da bulunacak. Tayvan’da gerçekleşen özel bir etkinlikte dosdoğru Ed Boon’un açıkladığı data ardından serinin takipçileri epeyce heyecanlandı. Bir önceki oyunda da bulunan Kano, ayrı dövüş varyasyonlarıyla rakiplerini çileden çıkartabiliyordu. Mortal Kombat’ın en eski karakterlerinden bir adam başına olan Kano ile birlikte olasılıkla, serinin diğer eski karakterleri de yeni oyunla birlikte karşımıza çıkacak.

One of the rare times I can say this without trolling… #KanoKonfirmedpic.twitter.com/g52d8bYncM

— Ed Boon (@noobde) 31 Ocak 2019 Mortal Kombat 11’de, Kano da bulunacak

Diğer bir yandan oyunun tasarımcılarından olan Steve Beran‘ın tanıdık olmayan basın ile yaptığı mülâkat ardından geliştirici, yanlışlıkla karakterin Mortal Kombat 11’de bulunabileceğini belirtmişti. Oyunda vakit mekaniğini kullanan yeni eklenen kulelerden bahseden Beran, bu kulelerde gerçekleşecek olan dövüşlerde Reptile’ın asit toplarını kullanmanın epeyce nostaljik olacağını belirtti. Buradan ise Mortal Kombat serisine hayran oyuncular, yeni oyunda Reptile‘ın bulunacağını düşündü.

Daha öncesindeyse Ed Boon, yeni oyunda Nighwolf karakterinin de bulunacağını açıklamıştı. Bakalım yeni oyun, oyuncuları memnun edebilecek mi?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir