Mortal Kombat 11’e gelen kombo eleştirilerine tokat gibi cevap

Haberler admin 127 Okundu
sponsorlu reklam

Mortal Kombat 11'e gelen kombo eleştirilerine tokat gibi cevap

The Game Awards etkinliğine sürpriz bir şekilde tanıtılan Mortal Kombat 11, daha çoktan milyonlarca oyuncuyu heyecanlandırdı. 23 Nisan tarihinde PS4, Xbox One, PC ve Switch platformlarına çıkacak olan Mortal Kombat 11, animasyonları ve sinematik sunumuyla oyuncuların beğenisini kazandı. Fakat dövüş oyunlarını yakından peşine düşüp takip eden oyuncu kitlesi, oyunu ilk gösterildiği haliyle adeta yerden yere vurdu. Yayınlanan videolardan ve esporcuların yaptığı maçlara bakarak çıkarımlar yapan oyuncular, Mortal Kombat 11’in uzun ve ağır hasarlı kombolara yer vermediğini iddia etti.

Mortal Kombat 11’in kombo sistemi nasıl?

Reddit forumlarının yanına Twitter’da da gündem olan bu konu sonrasında YouTuber olan PNDK&M bu tartışmanın tamamen yersiz olduğunu kanıtlarla gösterdi. Warner Bros Games‘ten özel müsade alarak kombolar yaptığı bir video yayınlayan YouTuber, Mortal Kombat 11’in gayet de hardcore bir yapıda olduğunu gösterdi.

Böylelikle Mortal Kombat 11’in, hardcore oyunculara hitap etmediği iddiası çürütülmüş oldu. Diğer oyunlarda olduğu gibi her bir karaktere özel kombolar tasarlayan geliştirici ekip için, yeni oyunda da hoş bir sistemle karşımıza çıkacak diyebiliriz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir