Mortal Kombat 11’in yeni karakterleri ortaya çıkmış olabilir

Haberler admin 170 Okundu
sponsorlu reklam

Mortal Kombat 11'in yeni karakterleri ortaya çıkmış olabilir

Geçtiğimiz hafta sonu Mortal Kombat 11‘de yer alacak olan yeni şahsiyet Erron Black‘in Steam bilgi tabanı doğruca ortaya çıktığı  ile ilgili bir haber yapmıştık. Steam’in ver tabanı Steam DB’yi araştıran bir kullanıcı Mortal Kobmat’ın başarım listesini taşıyan bir kaynak koda ulaşmıştı. Karakterlerin başarımlarını içeren bu listede her karakterin bir kodu bulunuyor. ERR kodu’nun Erron Black karakterini temsilcilik ettiği düşünülüyordu. Steam başarım listesi güncellendi. Yeni kişilik kodları ortaya çıktı. 

Mortal Kombat 11 kişilik listesi sızmış olabilir 

Güncellenen başarım listesinde yer alan karakter kodları ve muhtemelen temsil ettiği, Mortal Kombat 11‘de yer alacak karakterlerin şunlar olduğu düşünülüyor. ERR (Erron Black), KUN (Kung Lao), FRO ( Frost), JAD (Jade), CAS (Cassie Cage), KOT (Kotal Kahn), SCO (Scorpion), Sonya Blade (SON), Sub-Zero (SUB), ve Kabal (KAB)

Eğer bu değerlendirme dürüst ise, Mortal Kombat 11’in şahsiyet listesinini adeta tamamı sızmış olabilir. Yakında tüm karakterlerin çok artı bekletilmeden açıklanacağını düşünebiliriz. Mortal Kombat 11, PC PlayStation 4 ve Xbox One için 23 Nisanda yayınlanacak 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir