Mount & Blade II: Bannerlord yeni geliştirici günlüğü yayımlandı

Haberler admin 188 Okundu
sponsorlu reklam

Mount & Blade II: Bannerlord yeni geliştirici günlüğü yayımlandı

Mount & Blade II: Bannerlord için yeni geliştirici günlüğü yayımlandı. Geliştirici günlüğünde haftanın konuğu 3D Grafik sanatçısı Gökhan Şahin oldu. Gökhan Şahin Mount & Blade II: Bannerlord ile ilgili son geliştirmeleri paylaştı.

Mount & Blade II: Bannerlord ne zaman çıkacak?

Mount & Blade II: Bannerlord‘da çalıştığı sırada, herhangi bir büyük sorunla karşılaşmadığını belirten Gökhan Şahin, şimdi Kalradya’da dolaşan fena niyetli haydut gruplarından biri için rahat bir sahne üstünde çalıştığını belirtiyor. “Öteki sahnelerin aksine, bu sahneleri doğrusal bir şekilde oynatılacak şekilde tasarlıyoruz. genel olarak yalnızca kayıtlı bir yazılıma emrindeki kalmayı sevmiyorum. Farklı yazılımların kombinasyonundan elde ettiğim sonuçlar, her birinin avantajlarından faydalanmamı sağlıyor; bunu daha yeterli buluyorum. Dokular için Photoshop, Madde Boyacısı ve Madde Tasarımcısı kullanıyorum. Sahneler için World Machine ve Photoshop kullanıyorum. Sahne oluşturmak için harcanan zaman, tahmin edebileceğiniz gibi, nesnenin detaylar boyutuna ve seviyesine kadar değişir. Yapı modellerini örnek olarak alırsak, sıradan olarak bir asset meydana getirmek bir buçuk ila iki hafta sürebilir, oysa yine de bunların tümü modelin detaylar boyutuna ve seviyesine bağlıdır.”

M&B Bannerlord’un çıkış tarihi az önce kesin yok.

Mount & Blade II: Bannerlord yeni geliştirici günlüğü yayımlandı

Mount & Blade II: Bannerlord yeni geliştirici günlüğü yayımlandıMount & Blade II: Bannerlord yeni geliştirici günlüğü yayımlandı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir