Mount & Blade II: Bannerlord’da suç ve ceza sistemi nasıl olacak?

Haberler admin 240 Okundu
sponsorlu reklam

Mount & Blade II: Bannerlord'da suç ve ceza sistemi nasıl olacak?

Mount & Blade II: Bannerlord‘da kabahat ve suç oluşturan sistemi nasıl olacak? Her hafta geliştirici işyeri Taleworlds, yeni bir geliştirici günlüğü yayınlıyor. Bu haftanın blogunda ise oyunda yer alacak olan kabahat ve suç oluşturan sistemi üzerinde durulmuş.

Mount & Blade II: Bannerlord ne zaman çıkacak?

Mount & Blade II: Bannerlord’da kabahat ve suç oluşturan sistemi nasıl işleyecek. Yayınlanan yeni geliştirici günlüğünde şu açıklamalar yapılmış;

* Gerçek hayatta olduğu gibi Mount & Blade II: Bannerlord‘da da işlenen suçlar cezasız kalmayacak. Natürel kendinizi kanunun da üstüne getirmediğiniz sürece. Suç puanlama adı bahşedilen sistem, oyuncuların suçlarını takip eder.
* Sistemin amacı oyuncuları denetim aşağıda tutmaktır. Bu sistem oyuncuların maceraları boyunca öbür bir yol izlemelerine izin veren daha derin bir deneyim sunuyor.
* Mülk kaçakçılığı gibi küçük suçlardan, kervan hücum etmek  gibi azıcık daha önemli olarak kabul edilebilecek suçlara kadar Kalradya’da pek çok suça burnunu sokmak olası olacak.
* Sistem, gerçekleşen eylemin ağırlığına tarafından işlenen suçlara sayısal bir değerinde atar. Suçlar hafif, orta ve ağır olarak sınıflandırılır. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir