Netflix’ten Resident Evil dizisi geliyor!

Haberler admin 221 Okundu
sponsorlu reklam

Netflix'ten Resident Evil dizisi geliyor!

Deadline’ın haberine tarafından Netflix, Resident Evil dizisi üzerinde çalışıyor. Alman prodüksiyon ve distribütör şirket Constantin Film‘in, Netflix Global’de yayınlanacak olan Resident Evil dizisinin yapımını üstlendiği belirtildi. Constantin Film, bununla beraber Resident Evil filmlerinin de yapımcı firmasıydı.

Netflix, Resident Evil dizisi üstünde çalışıyor

Netflix‘in yeni bir Resident Evil dizisi üstünde çalıştığı belirtiliyor. Dizi daha çok; Umbrella Corp‘un karanlık yönüne ve T-virüsünün neden olduğu karmaşanın arkasında kurulan yeni dünya düzenine odaklanacağı Deadline editörünün “kulağına geldiğini” söylediği bilgiler.  Resident Evil evrenini genişletme ve derinleştirme düşüncesiyle Netflix’in Resident Evil dizisi çekme planı içinde olduğu belirtiliyor. Deadline’a göre, Netflix’in Resident Evil dizisinde, Resident Evil oyunlarına da çok fazla gönderme olacak.

Şimdilik Resident Evil dizisi ile ilgili bilgiler bu dek. Eğer söylentiler doğruysa, daha artı bilgi ortaya çıkacaktır. Resident Evil oyunlarıyla fazla da alakası olmayan aksiyon odaklı Resident Evil filmlerinden sonra, oyunlara vefalı kalan bir Resident Evil dizisi, ilgili cazibeli olabilir. Oysa Netflix’in öyle fazla farklı projeyle uğraşması, dizinin kalitesi konusunda şüpheye düşürmüyor yok. Size ne düşünüyorsunuz. 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir