Nintendo Swtich’te VR deneyimine hazır olun

Haberler admin 239 Okundu
sponsorlu reklam

Nintendo Swtich’te VR deneyimine hazır olun

Oyun dünyası Nintendo’dan 2019’da kayda değer duyurular bekliyor. Buradaki önemli duyurulardan kasıt yazılımdan ziyade donanımsal anlamda yenilikler.

Malum, bir süredir yeni Switch modelinin 2019’da tanıtılacağına dair söylentiler vardı. Söylentilere tarafından yeni Switch, tümleşik joy-con yapısına sahip olacak ve tamamen taşınabilir konsol statüsünde yer alacaktı. Haliyle cihazın fiyatının da orijinaline oranla daha düşük olması bekleniyordu.

Fakat Nintendo yeni Switch hakkındaki bütün söylentileri net bir dille yalanladı.Peki Japon konsol devi 2019’da Switch ile ilgili nasıl bir bildiri gerçekleştirecek? Ortaya atılan son dedikodulara kadar Nintendo Switch VR üstünde çalışıyor.

Doğrusu Nintendo VR üzerinde uzun zamandır kafa yoruyordu. Hatta şirket yetkilileri bu konu hakkında yaptıkları açıklamalarda insanların uzun süre oynayabilecekleri bir deneyim hazırladıklarını belirtmişlerdi.

Umulan mevcut VR teknolojileri ile öyle uzun süreli oyun oynamak pek muhtemel yok. Dolayısıyla Nintendo’nun bunu nasıl başaracağı da merak konusu.
Nintendo Switch VR ile ilgili bir diğer dedikodu ise ürünün Nintendo Labo içeriği olacağı yönünde.

Eğer bu söylenti gerçek olursa, Nintendo Switch VR, Google’ın karton VR gözlüklerinden hallice olacaktır. Yani böylece heyecan yaratacak bir aygıt olmaktan uzakta olacaktır.Öte yanlamasına Switch’in joy-con kontrollerinin VR deneyimi için biçilmiş kaftan olduğunu da yabana atmamak gerekiyor. sonuç olarak Nintendo Switch VR için biraz daha beklememiz gerekecek.

Lahti açınca öldüler!

Yolun bittiğini fark etmedi!

O ilde de görüldü

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir