Nokia 6 GB Telefonla geliyor.

Android admin 191 Okundu
sponsorlu reklam

Nokia 6 GB Telefonla geliyor.

Nokia’nın 2018’in son ayında duyurduğu yeni akıllı telefonu Nokia 8.1, henüz ülkemizde satışa çıkmış değil, ancak çok yakında geleceğini düşünüyoruz. Snapdragon 710 işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB depolama biriminin sahibi olan Nokia 8.1 şimdi de 6 GB RAM’li modeliyle satışa çıkmaya hazırlanıyor. Peki, telefon ne zaman satışta olacak?

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki uygulama izinleri

Nokia 8.1 şu an farklı pazarlarda satışta. Ancak Avrupa’da ve dolayısı ile ülkemizde henüz pazara çıkmadı. Nokia 8.1’in satışının başlaması için geri sayımı sürerken, daha önce de duyurulduğu gibi HMD Global, telefonun bir de 6 GB RAM’li modeli için düğmeye bastı. Sızan bilgilere göre ise iki telefon arasında fiyat farkı uçurum olmayacak.

Nokia 8.1, şu an Hindistan’da 28.499 Hindistan Rupisi, yani yaklaşık 405 Dolar ile satılıyor. Sızan bilgilere göre 6 GB Nokia 8.1’in fiyatının ise, 29.999 Hindistan Rupisi olması bekleniyor. Elbette bunun Dolar karşılığı ne olur, tahminler doğru çıkar mı bilinmez. Elbette bizim için önemli olan Nokia 8.1’in ülkemizde kaç paradan satışa gireceği. Şu an için bu bilgi de net değil. Bekleyip göreceğiz.

İLGİLİ HABER iPad Mini 5 sızdı! Önceki Haberİşte Yeni Dell ve Alienware Bilgisayarları! Sonraki HaberGalaxy S10’dan Yeni Bilgiler Var

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir